Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap lesz a harmadik randink...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap lesz a harmadik randink és a lány küldött egy csókjelet MSN-en, tehát már kívánja! Mikre kell odafigyelnem? Kérdéseim a témával kapcsolatban itt.16F

Figyelt kérdés
A lány szeretne egy csókot, mert már ő is nagyon kívánja, akárcsak én. :) :) Sétállni megyünk a Magit-szigetre. Kérdéseim az alábbiak: 1. Amikor meg fogom csókolni (még nem csókolóztam, de tudom, hogy annyi az egész hogy összetapasztjuk az ajkainkat és körbenyalogatjuk egymás nyelvét a másik szájában) hogy ugye nekem a derekát kell megfogni a leányzónak, neki meg a nyakamba kell tennie a kezeit, hogy milyen közel húzzam magamhoz a derekánál fogva? Fontos, hogy a nemi szerveink összeérjenek? Tehát hogy ő érezze azt ott lent nekem? 2. Ilyenkor a végén szokás megköszönni a csókot, vagy dicsérni a lányt? 3. Lehet arról szó, hogy amikor sétálunk én egyszercsak gyengéden megfogom a vállait és a szemébe nézek egy kis mosollyal, és úgy csókolom meg? Tehát így hirtelen, váratlanúl, de annyi ideje lesz a kis szemezés miatt hogy felfogja, mit is szeretnék. 4. A csók után már minden egyes randin csókkal lehet köszönteni a másikat az elején és a végén? Köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 6. 08:31
1 2
 1/11 anonim válasza:

Húúúú margitsziget:D...nekem is ott volt múlthéen az első a jelnelegi barátommal:) fogd meg nyugodtana derekát igen:) húzd közel magadhoz:) előtte átöllelheted..és onnan már minden simán fog menni:) nem muzsáj hogy összeérjenek a nemiszerveitek:D szerintem:D...nem kell megköszönni:)...dícsérheted:) például..gyönyörűeka szemeid:) vagy valami ilyesmi:) hát nemtudom...lehet ha gondolod:) de pl. mi padon ültünk és úgy húzott magához közelebb:) és úgy csókolt meg:) de akár lehet úgyis:) hát szerintem lehet köszönteni.meg búcsúzni is:)...főleg ha már ténylgesen jártok:)



18/L

2010. júl. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Ezért tart itt ez a világ.A mai srácok annyira balfas*ok hogy az már hihetetlen.Ekkora gyokér kérdéseket még életemben nem láttam.És azok a lányok akik ilyenekre buknak,eláshatják magukat
2010. júl. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

:D... örülök hogy te mindent elsőre tudtál:O


ez az oldal azért van hogy kérdezzenek nem?:D. szegény srác csak szeretné ha jól sikerülne a randija:O:D..nagy baj ez?:D...

2010. júl. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

9:42


Nyílván te már mindent tudtál elsőre, nagy "Szerelem mágus". :P XD Ha meg nem tetszik a kérdésem, hát ne olvasd el, ennyi, aztán menj háborogni máshová, de én nem vagyok kíváncsi arra amit csinálsz. :P A másik, normális válaszadónak meg köszönöm az értelmes válaszokat. :)

2010. júl. 6. 10:22
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell a nemiszerveteknek összeérni, elég ha megöleled és megcsókolod!:) amúgy ne parázz rá, az első fura lesz, de majd belejössz! mi nem köszöntjük a barátommal csókkal egymást, hanem szájrapuszi és a talikor sok-sok csók, miegymás, búcsúzás másnap reggel akkor meg puszi,mert ő dolgozni megy :) amúgy ne köszönd meg, pl. sak mosolyogj réá!:Ö
2010. júl. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

09:42

sztem te egy bunkó paraszt vagy XDD nyomorult!

nálad gondolom az a menő hogy "jó a segged, kő kóla?"

találkoznék veled biztos pofánrugnálak...

2010. júl. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

11:22


Jól van és most mit csináljak a véleményeddel? :D Mert úgy őszintén, sz.rom le hogy oltogattok. Ez is értelmes kérdés, mert nekem hasznos volt, ennyi. Magatokat húzzátok fel fölöslegesen, de én csak nevetek ezen! :D Holnap lesz egy csodálatos napom és rohadtúl nem érdekel hogy ti el szeretnétek rontani a jókedvem. :) Kellemes napot! ^^

2010. júl. 6. 11:27
 8/11 anonim válasza:

hmm ne törödj velük:):D

lehet csak féltékenyek hogy te neked már ez a 3. randid a csajjal. nekik meg nem nagyon akar összejönni semmi:D

én meg sok sikert kívánok neked holnapra;)

és majd kérek beszámolót ha lehetséges:P


első válaszoló voltam:)

2010. júl. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

MOST MIÉRT KELL LEOLTANI????


igenis szerencséje van a lánynak, hogy a fiú így törődik vele és az egésszel!!! szerintem rendes srác, és az első csók mindig kényes téma, tanácsokat lehet adni, de csókolózni nehéz instrukciók alapján megtanulni. de nyilván mindneki kíváncsi rá, és szeretné jól csinálni elsőre.


csókolózni ugyan nem itt fogsz megtanulni, de...

1. azért ne ronts neki nyelvestől elsőre, puszilgasd a száját és majd gyengéden kinyílik az ajkatok megatöbbi, akkor egy picit nyelv, aztán majd alakul :) de azrt annyira ne húzd közel egyből..öleld át, de ne annyira szorosan :D de ne is lagymatagon...hehe

2. megköszönheted éppen :D de inkább mondd hogy finom volt

3.akármikor megcsókolhatod, nem lehet ezt erőltetni, de biztos sok ilyen helyzet lesz, amikor úgy jön ki, hogy megcsókolod, hiszen kettesben lesztek

4.igen köszönhetsz szájra puszival, ha jártok :)


de szerintem az a legjobb csók amikor két kéz közé fogják az ember arcát és úgy csókolják meg :D

2010. júl. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :D


Ez a randi volt életem egyik legszebb napja, mert fantasztikusan éreztük magunkat és meg is csókoltam a végén! :D Csodálatos érzés és végtelenül boldog vagyok! :D Mégegyszer köszönöm a jótanácsokat és a bíztatásokat. :) A becsmérlőkkel meg nem foglalkozom, csak azzal, hogy van egy gyönyörű lány akibe fülig szerelmes vagyok, s szerencsére ő is szeret. :)

2010. júl. 8. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!