Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit írjak egy fiúnak, ha még...

Mit írjak egy fiúnak, ha még soha sem beszéltünk, és szeretném ezzel elkezdeni a beszélgetésünket?

Figyelt kérdés

Van a suliban egy fiú,hamar felkeltette az érdeklődésemet,és be szerettem volna jelölni,hogy tudjak vele beszélni,de mindössze annyit tudtam róla,amit így külső szemlélőként is láttam,magyarán,hogy milyen színű a haja,a szeme,milyen magas ,stb. Egyik este elhatároztam magam,és 2100 embert néztem át,mindig egy-egy osztálytársát találtam meg,majd egyszer csak rábukkantam. Kicsit vacilláltam,de bejelöltem,és 20 másodperc nem telt el,egyből visszajelölt.

Ezelőtt is láttam,hogy sokat nézett,de ma már szinte megbámult. A barátaival beszélgetett,mikor elmentem mellettük,és hallottam,hogy épp az egyik barátjához beszélt,és úgy megnézett,szinte tátott szájjal,hogy még a beszédet is abbahagyta. Szörnyen jól esett,és emiatt egész nap csak mosolyogtam. Nem tudom,ez nekem ilyen képességem,hogy megérzem,ha egy fiúnak tetszem,és most is ezt érzem. Ezt most bármiféle beképzeltség nélkül mondom,tényleg!

Nagyon szeretnék ráírni,de nem tudom,hogy mit írjak neki,miről kezdjünk beszélgetni,mert nagyon akarom is a dolgot,de nem szeretném,ha nyomulósnak tartson vagy ilyesmi!

Kérlek segítsetek!

Ő 17/F,én 15/L


2018. jan. 22. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne írj! Lépj oda hozzá az egyik szünetben. Legyél magabiztos, mosolygós. Szia Dávid! Te mit szeretsz csinálni szabadidőben, mi a hobbyd? Mosolyogsz, választ vársz, dicsérsz és kérdés nélkül elmondod, hogy te mit szeretsz. Aztán, na szia, nekem most mennem kell. A srác se köpni, se nyelni nem fog tudni valószinüleg, annyira meg lesz lepve :) Legközelebb meg majd azon tanakodik, hogy ő mivel lépjen oda hozzád :)
2018. jan. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben keresnék egy olyan témát, amivel szinte bárkivel lehet beszélgetést kezdeményezni. Mondjuk "szia, láttam ma a táskád/cipőd/tolltartód, nagyon tetszett, hol vetted?" vagy ilyesmi.
2018. jan. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!