Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Bejelölhetem ismerősnek, ha...

Bejelölhetem ismerősnek, ha személyesen nem ismerem, de neten viszonylag sokat beszéltünk eddig?

Figyelt kérdés

Iskolai ügyekkel kapcsolatban kezdtünk el beszélgetni, végül egy hosszabb beszélgetés kerekedett belőle. Valószínűleg még fogunk beszélni (felajánlotta, hogy a későbbiekben is megkereshetem őt, ha szükségem lenne esetleg tételekre vagy még lenne kérdésem), de nem tudom, hogy ezek után bejelölhetem-e vagy nem.


(Különböző neműek vagyunk, ez adhatna okot a félreértésre, viszont tudom, hogy ő kapcsolatban van, és nem is akarunk egymástól semmit. Tolakodó sem szeretnék lenni.)


2017. aug. 25. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jelöld be nyugodtan ismerősnek. Ha mások mindenféle jött-ment idegent bejelölnek, akivel még egy szót sem váltottak életükben, akkor ebben igazán nincs semmi fura vagy meglepő. :)
2017. aug. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bejelölheted.
2017. aug. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan bejelölheted.
2017. aug. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. :)
2017. aug. 25. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!