Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek (Lent)?

Mit tegyek (Lent)?

Figyelt kérdés
Nyolcadikos vagyok. Van egy fiú aki az idegeimre megy, mert szerintem (és mások szerint is) a legrosszabb ember akit csak ismerek (pl.: flegma, kiskedvenc, verekedős stb...). Már tökre ürültem, hogy végre ellbalagok és megszabadulok töle... most kiderült, hogy ugyanabba a gimi akar jelenkezni, mint én,csak más képzésre.Nem tudok még kibírni vele 4 évet. Mit tegyek? Mennyek oda és próbájam meg elkerülni vagy mennyek másik suliba. Mert ha vele még négy évet egy osztályba töltök, felakasztom magamat. 14/F

2018. jan. 26. 15:13
 1/3 szusy2 ***** válasza:
8 évig egy suliba jártam a világ legidegesítőbb emberével és amikor gimibe mentem megszabadultam tőle. Legalábbis azt hittem... suli előtt egy héttel ugyanis megtudtam, hogy mégis osztálytársam lesz(a felvételit meg se írta csak csókos a gyerek) szóval ja eléggé kiakadtam bőgtem meg minden.Minden nap felcsesz és kéztetést érzek arra, hogy megöljem de szerencsére mindenki más is utálja szóval nagyjából kibírható. Szerintem ha nem is lesztek osztálytársak akkor miatta ne változtatsd meg a céljaid!
2018. jan. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nehogy már ne férjetek el egy iskolában, ha még más osztályba is fog kerülni...

Kicsit gyúrjál izomra, aztán csapd le, ha keresztezi utadat...nem lehet minden apró probléma miatt alternatív életcélt indítani-megvalósítani...egy munkahelyre kerülsz véletlen vele...hmmm?....mi lesz így belőled, vakond a föld alatt végül?


Tojd le s foglalkozz saját jövőddel, ez már nem a homokozó 5x5 méteres része a játszótéren.

2018. jan. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megfogadom a tanácsotokat! :)
2018. jan. 26. 19:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!