Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm felhívott sirva hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm felhívott sirva hogy előző este óta felkelni is alig van ereje, átfeküdte másnap az egész napot mert nem lett jobban, ráadásul kismama ő is, és a párja ahelyett hogy mellette maradt volna, elment a haverjaihoz. És ha ez még nem elég?

Figyelt kérdés
Egész estére magára hagyta, hajnalban ment csak haza. Amikor hazaért még ő (pasija)volt felháborodva hogy emiatt sír es mérges rá. Nehéz ebben tanácsot adni, mert hiába értem meg őt, nem tudom én hogy reagálnám le ha itthon ez lenne. Nem vagyunk egyformák, és amit én tennék a helyében az nem biztos hogy neki is jó... Vélemények esetleg? Mit lehet ilyenkor tanácsolni?

2015. febr. 21. 01:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
És ugye eddig semmi jel nem utalt rá, hogy egy balfék a férje, véletlenül pont azután lett ilyen, hogy a csaj terhes lett, ugye?
2015. febr. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
A baratnod pasija egy hatalmas paraszt, pardon
2015. febr. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
De mennyi idős a nő? Mert, ha nem több, mint 30 hetes terhes, akkor miért parádézik? Pihent, feküdt, aludt, a pasi miért ne találkozhatna a haverjaival? Bármi van telefonon tud szólni neki is, vagy barátnőinek is, mentőnek is. Néha hagyni kell a pasit is kimozdulni, mert megfojtva fogja érezni magát, ha sosem mehet ki.
2015. febr. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 PearlDiver ***** válasza:
Értesse meg a pasijával, hogy nagyon nehéz időszak ez neki, és szüksége van a támogatásra, jobban mint máskor. Mondja el neki, hogy nem a haverokkal lógást sajnálja tőle, hanem rossz egyedül lennie betegen. Össze kéne tudniuk egyeztetni, hogy mikor lazább és mikor kritikus az időszak, és ennek függvényében csinálni mást.
2015. febr. 21. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Szerintem sem volt szep tőle hogy egyedül hagyta...miközben gyenge mint a harmatos lepkefing.

Amugy a 30. hetet tapossa...de nem is ez a lényeg szerintem hanem hogy terhes PLUSZ még beteg is...és kérte a pasit hogy maradjon vele mert szüksége van rá. Nem azért hogy őrizze az ágya mellett, hanem ha netán inna egy teát vagy enne vmit... Ellenkező esetben ha a pasi olyan gyenge hogy felkelni is alig bír, ő simán otthon maradna vele. Már csak emberségből is.

2015. febr. 21. 02:51
 6/12 A kérdező kommentje:
Plusz még annyi hogy ha már a srác akarta a legjobban a gyereket, szerintem az a minimum hogy gondoskodik a terhes asszonyáról és mellette van a bajban is...
2015. febr. 21. 02:54
 7/12 anonim válasza:
13%
Szegény srác az egész heti meló után elmert menni bedobni valamit a haverjaival. Mekkora szemétláda... A barátnőd igyon egy pohár vörösbort és pihenjen. Egy alkalom miatt nem kéne a srác fejét leszedni.
2015. febr. 21. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
a barátnőd választotta, most egye meg amit főzött, úgy kell neki!
2015. febr. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti: Nem dolgozik.
2015. febr. 21. 09:56
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pasi tényleg egy bunkó.Igen is ilyenkor szolidárisnak kell lenni a nővel, ugyanis ha már a nő kihordja az ő gyerekét legyen mellette, ilyenkor kellene megmutatni a férfiaknak hogy egy igazi férfi biztonságot nyújt és kitart a nője mellett aki kihordja az ő gyermekét. Ez a pasi csak egy felelőtlen alak aki azt hiszi addig tart az apaság amíg megcsinálják a gyereket. A nőnek pedig szépen nyugodtan (nem hisztizve)kellene a pasinak elmagyarázni, hogy szüksége van rá mert együtt vállalták ezt a dolgot és igenis ő is vállaljon felelősséget,a nő nem tud elmenekülni ez elől hiszen a hormonjai 0-24 ping-pongoznak ráadásul rosszul létei vannak úgyhogy ilyenkor igenis a nő és a baba a legfontosabb és nem a férfi egója,meg a haverok.
2015. febr. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!