Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha az osztályfőn...

Mit csináljak ha az osztályfőnököm el akarja lopni a szerepem?

Figyelt kérdés

Suliban lesz farsang ahol úgy szoktunk beöltözni hogy egy-egy osztály együtt öltözik be. Az én osztályom régi együtteseknek fog. Meg beszéltük hogy én a Hungáriában a Dolly leszek.

De ma az osztályfőnököm megkérdezte hogy be jöhet-e abba a zenekarba. Beleggyeztünk. Aztán meg mondta hogy akkor szerez pöttyös szoknyát meg olyan ruhát amit a Dolly hordott.

Nem szeretném hogy átvegye a helyem. Most mit csináljak?

15/l (8-as vagyok)



2018. febr. 5. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod neki, hogy te is Dolly-nak akarsz öltözni, és ezt te már hamarabb kitaláltad. Ez olyan bonyolult?
2018. febr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki/ beszéld meg vele.


Mi mást lehet szerinted ilyenkor csinálni? :D

2018. febr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is arra gondoltam hogy megkérdezem de félek hogy akkor leordítja a fejem.

Köszönöm a válaszokat.

2018. febr. 5. 17:09
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ordítaná le a fejedet? Ettől pont ugyanennyire félhetne akár ő is, mert neked pont ugyanannyi jogod van ehhez. Másrészt ő akart csatlakozni hozzátok, tehát neki kell alkalmazkodnia. A legkevésbé sem lenne helyén való, ha ezen kiakadna.
2018. febr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát az osztályfőnököm eléggé mérges tud lenni ilyen apró dolgokért is ha rossz hangulatban van.

De igazatok van, megmondom neki valahogy.

Köszönöm a válaszokat.

2018. febr. 5. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!