Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha egyetemen nem merek megszól...

Ha egyetemen nem merek megszólalni az interkatívabb órákon, akkor a tanárok idiótának gondolnak?

Figyelt kérdés

Ha megszólalok, akkor is hülyeségeket hordok össze :(

Volt már belőle pár kellemetlen szitu, de csak szorongó vagyok és nem merek több ember előtt beszélni, nem szellemi fogyatékos.


2018. febr. 5. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Engem gimiben néznek hülyének az osztálytársak, amiért interaktív vagyok :(

Szerintem próbálkozz nyugodtan! :)

2018. febr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

A tanárok szeretik, ha aktív vagy órán és gondolkozol! Nem az számít, hogy mindenáron jó választ adj, hanem, hogy veszed a fáradságot, és elgondolkozol a kérdésen, és nem a telefonodat bámulod mint egyesek.. Ez jó pont a szemükben! :)

Csak úgy tudod leküzdeni a szorongásod, ha sokat gyakorolsz(beszélsz mások előtt)! Hidd el, egy idő után sokkal bátrabb leszel! ;)

2018. febr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
nem kötelező aktívnak lenni, de azért egy egyetemistától elvárható, hogy meg tudjon szólalni. már csak azért is mert az államvizsga szóbeli. szóval időben kezdd el feszegetni a határaidat
2018. febr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hidd el belejössz..emlékszem életem első egyetemi vizsgájára...nyugodtan megyek be vizsgázni erre azt látom, hogy rajtam kívül még vannak benn 3-an (késtem, sokan várakoztak a vizsgaterem előtt kijött egy vizsgázó és mondta mehet a következő hát én mentem, mivel más nem nagyon akart :-) de nem tudtam mi vár rám...sokkot kaptam...nem tudtam megszólalni és nagyon égő volt....utálom ha figyelnek. Aztán másodjára nem érdekelt ki van ott mert féltem megint megbukok...a mostani 100+ vizsgámon meg már észre sem veszem a körülöttem levőket csak a tanárra koncentrálok és a tételeimre.
2018. febr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!