Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ciki, ha gátlásos vagyok...

Ciki, ha gátlásos vagyok megszólalni a konditeremben egy társaságban?

Figyelt kérdés
Van edzőm és edzőtársaim is, akik beszélgetnek, de én persze hallgatok, mint a sír jó oké nem tea délutánozni járok le, de akkor is félek megszólalni, én mindig ilyen csendes, visszahúzódó voltam és vagyok.
2016. szept. 13. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden ember különböző van aki beszédesebb van aki csendesebb. De egy csendesebb ember is lehet nyitott az emberek felé. Én is csendesebb vagyok, de ha tudok és akarok is akkor bekapcsolódok a beszélgetésbe. Jó nem én vagyok és valószínüleg nem is leszek soha a társaság középpontja mert az már nekem kellemetlen lenne. A kérdésem hozzád miért félsz megszólalni? Mitől félsz?
2016. szept. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincsen önbizalmam egy deka se és végig piszkáltak engem a suliban is.
2016. szept. 13. 19:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor előbb szerezned kell egy kis önbizalmat. Nem lesz könnyű de ha nagyon akarod akkor bármire képes vagy. Sok sikert és kitartást hozzá! :)
2016. szept. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!