Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van ehhez joga a tanárnak?

Van ehhez joga a tanárnak?

Figyelt kérdés
Becsöngettek, belépett a tanár a terembe és éppen ettem. Mondta, hogy megehetem. Félreértettem őt, azt hittem, hogy az egész ételre érti. De mikor ettem tovább, ordibálni kezdett, kiderült, hogy az akkori falatra gondolt és nem az egészre. Ezért ki kellett dobnom a kukába a kajámat, szószerint kidobatta velem, csak ezért. Van ehhez joga?

2018. febr. 6. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nincs. Ha jól emlékszem a tanuló nem korlátozhatja a társait a tanulásban. Csámcsogtál? Zavartad az órát? Nem.

A tanár nem alázhatja meg a diákot.

Nyilvánosan megfosztattatott a tulajdonodtól. Megalázás? Igen.

Szerintem szólj!

2018. febr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Egyetértek!
2018. febr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7%
Egyet tanulj meg, MINDIG A TANÁRNAK VAN IGAZA! Mi is az ilyen hülye tanárok miatt szopunk 11.be..
2018. febr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Kidobatni nem volt joga a tanárnak de óra közben nem eszünk. Elég nagy vagy és szerintem kibírsz 45 percet kaja nélkül.

Lehet, hogy nem csámcsogtál de akkor is zavaró a tanárnak ha eszel és ő meg a tananyagot magyarázza. Gondolj bele ha jóízűen falatozol és neki meg csorog a nyála miközben a másodfokú egyenletet magyarázza.

Egyébként nem tiltja semmilyen jogszabály a házirenden kívül az órai étkezést. Véleményem szerint órán enni legalább akkora bunkóság, mint egy fúvószenekar koncertje közben az első sorban citromot nyalogatni.

2018. febr. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem kellet volna kidobatnia, te meg tudhattad volna a nyilvánvalót: Órán nem eszünk. Azért gondolj bele milyen szemtelennek láthatott téged a tanár. Alapból el kellett volna tenned a kaját mikor becsöngettek, nem tovább enni.
2018. febr. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
"Ha jól emlékszem a tanuló nem korlátozhatja a társait a tanulásban" Meg saját magát sem kellne. És az hogy eszik, meg zsíros a keze, nem segíti elő a tanulást. Negyvenöt percet egy kisbaba is kibír étel nélkül.
2018. febr. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
Abban nem volt igaza, hogy kidobatta az kajád.
2018. febr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!