Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ehhez van joga a tanárnak?

Ehhez van joga a tanárnak?

Figyelt kérdés
Az előző órán 2 ember beszélgetett, a tanár még csak rájuk sem szólt, hanem azt mondta, hogy ő így nem tud tanítani és kiment. Többször próbáltuk visszahívni, kimentünk hozzá de nem csinált semmit. Egyedül egy embert kezdett el kint tanítani aki rögtön utána ment. Az az ember óra után odaadta nekünk a füzetét és közvetítte a tanár üzenetét miszerint, ebből következő órán dolgozatot írunk. Joga van ehhez?
2015. nov. 26. 15:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
Naná, hogy joga van. Ahhoz is , hogy egyenként kilógasson titeket az ablakon. Én így tettem volna a helyében:D
2015. nov. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
Joga van dolgozatot íratni, ha ez a kérdés.
2015. nov. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
De olyan anyagból amitt le sem adott? Vagyis igen, de csak egy embernek
2015. nov. 26. 15:54
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
Nektek jogotok van pofázni órán? Nincs. Akkor, mi a kérdés?
2015. nov. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
55%
Na megint a sok megmondóember. Nem, nincs hozzá joga és kész. Nem lehet egy egész osztályt kollektíven büntetni 2 ember miatt. Ha nem bír el azzal a két gyerekkel, ill. ilyen gyenge idegzetű akkor gondolkodjon el azon, hogy valóban tanár akar-e lenni. Ez is egy munka, amit jól kell végezni, mint bármelyik másikat. Nem tudom hány olyan szakma, ill. munkahely létezik, ahol csak úgy foghatod magad és nem dolgozol, mert nincs kedved.
2015. nov. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
54%

"Nektek jogotok van pofázni órán? Nincs. Akkor, mi a kérdés?"


A válasz: "Az előző órán 2 ember beszélgetett,"

2015. nov. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
62%

Valószínűleg hazudsz kérdező vagy már nem először fordul elő ilyesmi és nem tud mást tenni.

Én is ilyen osztályba jártam, ahol voltak hasonló gyökerek, mint ti. Ugyanúgy szívtunk rendesen miattuk.

Az anyagot, amiből írtok, meg közvetítte. Szóval simán írathat belőle.

2015. nov. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
57%

#5, #6, okosabbak lettetek volna, ha csöndben maradtatok volna... Pont az a megfelelő hozzáállás, hogyha kollektíven büntet, elvégre ha 1-2 ember miatt szív az egész osztály, akkor talán megjön az eszük, akikre pedig esetleg rájön a beszélhetnék, kétszer is meggondolják, hogy megpróbálják-e. Nem tudom, hogy általános vagy középiskola-e, de igazából teljesen mindegy, mivel minél előrébb haladunk a korral, annál inkább nincsenek megnevelve a gyerekek az általános normatívákra (pl. órán kussolsz és figyelsz), a tanár pedig nem verekedhet (nem, mintha az olyan nagyon nagy baj lenne), szóval jóformán semmi eszköze nincs, csak ez az egy, de a jogaikkal tisztában lévő tanulók rögtön az Ombudsmanhoz akarnának fordulni...


Egyébként meg, örüljetek, mert csak meg kell tanulni az anyagot, és potya ötös. Ha meg nem megy, akkor így jártatok, a két pofázót rúgjátok jól szájba kollektíven, és akkor be fogják fogni.

2015. nov. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
53%

# 8: Te lettél volna okosabb, ha csöndben maradsz.


Lehet, hogy 1-2 embernek megjön az esze, de közben másik 10-12 büntetést kap, úgy, hogy nem érdemelték volna meg.


A 2 embernek, akik beszélt, valóban nincs miért felháborodjon, a többieknek viszont, akik érdemtelenül lettek megbüntetve, teljesen jogos a felháborodásuk. Velük szemben igazságtalan, amit a tanár tett.

2015. nov. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
54%
Még mindig nem érted, igaz? Látszik, hogy tanári pályának még a közelében sem jártál soha... Vagy iskolába nem jártál...
2015. nov. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!