Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Eddig hány órát hiányoztatok...

Eddig hány órát hiányoztatok az iskolából? Szoktatok lógni, vagy csak akkor maradtok otthon, ha betegek vagytok?

Figyelt kérdés
2018. febr. 7. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Eddig kb 30 órát viszont most már egy hete nem vagyok bent sajnos mert beteg vagyok. Utálok hiányozni nagyon utálok pótolni..
2018. febr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kórházban voltam és összejött 200 óra és 15 óra igazolatlan! Jövőhéten megyek fegyelmire! Mintha én tehetnék róla, hogy elcsúsztam és betört a fejem! Már 1 hónapja szedek nyugtatot, mert azt mondja az oszt fönök, hogy ki fognak rúgni! 18/f
2018. febr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Én ezen a héten nem megyek már be.

Tudom tudom nem szép dolog de az osztályom kinem állhatom ezért szoktam hiányozgatni felüdülés esküszöm :D néha már olyan szinten kimerülök lelkileg hogy muszáj...Nem az iskolába járással van a bajom mert még általánosba imádtam bejárni annak ellenére hogy többet tanultunk mint a mostani sulimba(fura de így van) de már nem sokára vége :) 11.-es vagyok

Eddig olyan 75 körül van a hiányzásom.

Ja és nem szoktam beteg lenni szóval csak lógok.

2018. febr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

2-es,ugyan ez van nalam is..

En 2 honapot hianyoztam labtores miatt,szoval korhaz,kigyult vagy 300 ora es most varok a fegyelmire..

Meg allitolag oszalyozom is lesz.

Amugy,nem nagyon szoktam logni.

Inkabb bezegseg miatt maradok otthon.

2018. febr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én összesen 48 órát hiányoztam eddig :/
2018. febr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Eddig 15 órát hiányoztam. Egyszer forgalmi vizsgám volt, aztán a délutáni kötelező sportranem mentem be, mert a nyulamnak bélleállása volt, és rohantam vele az orvoshoz, legutóbb pedig mentem demonstrálni 😂.
2018. febr. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
158 órát hiányoztam eddig xd
2018. febr. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

70 órát hiányoztam eddig.

Csak úgy nem szoktam lógni az iskolából, mert azt a szüleim sem engednék (titokban meg lebuknék), de én sem akarom. Ha hiányzom, 1-2 nap után elkezdek unatkozni és már mennék be az iskolába. Ez furán hangzik, de például én nagyon szeretem az ottani hangulatot, majdnem minden órán nevetünk valamin. Ja és persze mindig akkor van valami, amiről lemaradok, amikor hiányzok.

De egyszer volt, hogy valójában nem voltam annyira beteg és nem mentem be, anyukámnak meg beadtam, hogy nagyon fáj a fejem.

2018. febr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
14 órát hiányoztam és lógás volt. (Egyébként az utóbbi kb. 5-6 évben csak egyszer volt olyan, hogy betegség miatt hiányoztam)
2018. febr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

7 orat kianyoztam

Akkor is bementem reggel, csak szarul lettem es hazakuldtek.

Kb 30 oran nem voltam neg ott, versenyek, gyakorlatok stb

De nekunk azt sz igazoltba nem szamoljak bele, nert suliba voltunk, csak nem az adott oran.

2018. febr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!