Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tudok vele kezdeni?

Mit tudok vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jött egy fiú az osztályunkba, nem ismeretlen személy, ezidáig évfolyamtársunk volt, csak a sok igazgatói intő, meg a balhéi miatt át kellett tenni. Csak tegnap jött, de már elegem van belőle, bár hozzáteszem, mindenki utálja. Folyamatosan teszi a megjegyzéseket a mellemre (75D), bögyösnek hív, mindenféle becenevet talált ki számomra, azokat ordítja, ha meglát, vagy ha felszólítanak órán, iszonyat kínos... Az a helyzet, hogy régebben is rá volt kattanva a mell témára, így nem "szokatlan", de annál kellemetlenebb ezt egész nap hallgatni (régebben nyilván nem hallottam őt erről ilyen sokszor, hetente kétszer csoda, ha láttam, de így, hogy osztálytárs...)

A többiek szerencsére nem szórakoznak vele együtt, de ő egyedül is elég.

Mit kéne tennem? Szóljak vissza? Vagy szóljak osztályfőnöknek, igazgatónak? Semmi nem lenne belőle, már rég ki kellett volna rúgni (kijöttek az intők száma, mint írtam), de nem tesznek semmit, ezért nem is szóltam senkinek erről. Kérlek segítsetek, két napja van itt, és gyomorgörccsel megyek iskolába most már...

A válaszokat előre is köszönöm! 14/L.



2018. febr. 8. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

De hát miért kéne szólni, hiszen amikor mondja, mindenki hallja, a tanárok és a gyerekek is, nem?

Tehát tudnak róla...

A szüleidnek szólj, és majd ők beszélnek a szüleivel és a tanárokkal, és a rendőrséggel, ha kell.

2018. febr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg verd pofán. Maximum intőt kaphatsz, soha nem lesz jobb esélyed az életedben valakit jól pofánverni.
2018. febr. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
73%
Szerintem is a szüleidnek szóljál. Nálunk is volt hasonló helyzet a lányommal. Őt is "Bögyösnek " hívták. Megnyugtattam, hogy ne szégyelje, legyen rá büszke, hogy szép mellei vannak. Szóljon be a srácnak az osztály előtt, hogy nekem legalább van ami látszik, de neked semmi nincs a lábad között, csak a nagy pofád. Ja és én beszéltem a srác anyjával, aki abban az iskolában volt tanár. Normális modorban, de megszégyenítettem a tanárok előtt, mondván, hogy a legnagyobb szégyen egy tanárnak ilyen a gyermeke. Felajánltam, hogy segítek megnevelni, ha nem bir a fiával. Igaz én 190 cm magas, 90 kg 50 éves férfi vagyok. Tovább semmi gond nem volt a sráccal. A mai napig nagyot köszön,mikor találkozunk. (Ennek már 10 éve )
2018. febr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg beszélgetni vele, hogy miért ilyen. Lehet, hogy alapból intelligens lett volna, csak olyan környezetbe került, pl családi háttér. Meg hogyha tényleg ilyen nagyszájúskodik, keres magának egy gyengébbnek tűnőt, és ez valami furcsa ilyen önvédelmi-trükk nála, hogy ha nagyszájúnak meg kemény meg vagánygyereknek tűnik, akkor ővele nem fognak kikezdeni , nem fognak neki ártani. Plusz, azzal is növelheti még az egóját, az önbizalmát, csökkentheti a félelmét, a stresszét, hogyha másokat lenyom, megpróbál másokat eltaposni, náluk nagyobbnak, keményebbnek tűnni. De amúgy az is lehet, hogy tetszel neki, de ilyen stílusú, ilyen módon törött emberrel én tutira nem jönnék össze azé. Szóval próbálj meg esetleg felé közeledni kedvesen, hogy érezze, hogy barátilag , nem támadó jellegel viszonyulsz felé, de azért ne azt vegye ki belőle, hogy tetszik is neked, szal te nem azért nyitsz , csak próbálnál vele tökre megértő lenni. Meg kedves. Amúgy ez az ember egy félős kis nyuszi, aki belül valójában retteg a világtól, de nem akarja, hogy ezt lássák rajta. Ja amúgy hát, nem tom, az intelligenciáját azért mégis inkább vitatnám, kétségbe vonnám, de legbelül viszont szeretetre vágyik, és fél.
2018. febr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki,hogy nekem legalább van valamim ami nagy te köcsög, a nagy pofáddal kompenzálod a kis f szodat,hogy csapna a tarkódba a villám : D
2018. febr. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!