Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatal nőként olyan a hangom,...

Fiatal nőként olyan a hangom, mint a repedtfazék. Mihez tudnék kezdeni vele?

Figyelt kérdés

A hangom nincs összhangban a külsőmmel, vékony vagyok, viszonylag alacsony és arcra kb. 15-nek nézek ki, ezért az emberek jól meglepődnek, amikor először hallanak beszélni.

Ha valaki csak a hangomat hallja, simán felnőtt férfinek néz. A barátom szerint legyek operaénekes. Más lehetőség?


2017. júl. 18. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha érdekel a szórakoztató ipar, esetleg jelentkezhetnél szereplőnek egy horrorfilmbe.
2017. júl. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz rajta változtatni, de nem kell vele foglalkozni.

Az 1. barátnőmnek mély hangja volt, és nekem tetszett, mert szexisnek találtam.

2017. júl. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Majd kinövöd. Nekem is gyerek arcom volt 18 éves koromig, aztán 25 évesen pedig úgy néztem ki, mintha 35 lennék. Mondjuk ez életmód függő is, meg nem vetem meg az alkoholt sem. Szerintem jobb, mintha idősebbnek néznél ki, mert később öregszel meg. Mondjuk 20 éves lányoknál ez még nem meglepő, mert tényleg gyereknek tekinthető. 27F
2017. júl. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Keress egy Beszédtanárt.
2017. júl. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Előző életedben Tuning Verda voltál. Állj le a bagóval!
2017. júl. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Életemben nem gyújtottam rá :D
2017. júl. 18. 16:43
 7/10 anonim ***** válasza:
erre kíváncsi vagyok. küldenél egy hangmintát, amin beszélsz? :D tuti nme lehet annyira szörnyü
2017. júl. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az enekles egyebkent nem rossz otlet, esetleg menj le a tengerpartra, a levego lagyitja a hangot.
2017. júl. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mintha csak engem írtál volna le, csak én 17 éves vagyok és kb.13 éves korom óta ilyen a hangom. Szerintem ezzel semmit nem lehet tenni, a beszédednek a hangszínét max egy súlyos hangszálgyulladás vagy egy komoly sérülés tudná megváltoztatni, de ezt meg gondolom, nem szeretnéd.
2017. júl. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha van sok pénzed, elmehetsz foniáterhez
2017. júl. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!