Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Beleszerettem a kémiatanáromba...

Beleszerettem a kémiatanáromba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kémiatanár folyton szemez velem, meg perverzen néz, éd egyszer vagy fél percen át szemezett velem, és akkor azt hiszem, beleszerettem. Azóa csak rá tudok gondolni, és úgy érzem, ő az Igazi😍 Mit tegyek?:/

2018. febr. 15. 18:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Huhh, nehéz téma.. De nem vagy szerelmes. Vagyódsz, rajonsz miatta, mert jeleket küldött. Amik lehet nem is azok akartak lenni a részéről. Tedd fel magadnak a kérdést, ismerem én őt egyáltalán? Heti 2 órát töltötök egy helyen, valószínű nem tudsz róla nagyon semmit. Csak azt amit az óra alatt mutat. De ilyen szempontból a tanárok (a jó tanár) előadó, el adja magát és a tantárgyat is. Mindig keresik a szemkontaktust, hogy tudjak ki az, aki tényleg jelen van és figyel. Akin látják hogy vigyel, annak a szemébe beszélnek kvázi egy bizonyos ideig. Ameddig rá nem jönnek hogy nagyon belefeletkeztek a mondanójukba, vagy amíg az illető el nem néz. Ezeknek az ellenére remélem minden úgy alakul ahogy alakulnia kell, legyen az sznodra jelenleg jó, vagy rossz :) Hiszen mindennek oka van. :)
2018. okt. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!