Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha a tanárom...

Mit csináljak ha a tanárom máshogy viselkedik velem mint a többiekkel?

Figyelt kérdés
Folyton rám szól mindenért olyankor amikor semmit sem csinálok, csak engem emel ki ha valakiről 3/3 személyben megalázva beszél, a dolgozataimnál "véletlen" rosszul pontoz mert "nem tudja elolvasni" amit írtam és amikor megmutatom akkor nem javítja ki pedig másokét kijavítja, amikor jelentkezni akartam egy csoportba direkt mást rakott be az osztályból. Meg amikor várta a választ és én dolgoztam volna a válaszon rám szólt, hogy legyek aktív pedig körülöttem senki sem dolgozot, sőt még koncentrálni sem koncentráltak. És nem vagyok egy olyan "rossz" lány aki ezeket kiérdemelné... Ha csak a csendben ülve a helyemen bűntettnek nem számít. Anyám meg annyira nem foglalkozik ezzel mert szerinte a tanárnak van mindig igaza... De ez már az egész osztálynak feltűnt, hogy máshogy viselkedik velem! Meg idén vizsgázom és most nagyon nem jön jól, hogy így meglátszik a jegyeimen a "szeretete"...

2018. febr. 20. 12:02
 1/5 Rácz Ricsi válasza:
Szia! Elsősorban az igazgatóhoz kellene fordulnod, ha az illetékes oktatód ( Osztályfőnök ) nemtudja orvosolni ezt a problémát. Ha kicsit egyenesebb szeretnél lenni, akkor javaslom a szünetben félre hívod, és megbeszéled vele! Ha nem hajlik e felé akkor menjél az igazgatóhoz. SOK SIKERT!
2018. febr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát... ő az osztályfőnököm :/ Köszönöm szépen a válaszod!
2018. febr. 20. 12:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen helyesírással....., lehet, hogy a tanárodnak van valami igazsága.....
2018. febr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
47%
Vagy csak simán utál. Vagy jót akar neked. Látja hogy belőled lehet valaki. Én is így voltam. Mindig én voltam a rossz mindenbe belémkötött. Aztán rájöttem hogy csak nekem akart jót hogy ne legyek olyan iskola kerülő mint a többi. Csak már késő volt.
2018. febr. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Toljál ki vele. TANULJ! Ez az eszedbe sem jut?
2018. márc. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!