Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha egyetemen folyosón és...

Ha egyetemen folyosón és teremben csend és rossz hangulat van telefonjukat bújják az osztálytársak, ha hozzájuk szólsz halkak és szűkszavúak, akkor hogy lehet jó hangulatot csinálni?

Figyelt kérdés
2018. febr. 23. 14:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Tehát mindenki magával van elfoglalva, és nem szeretnének beszélgetni a többiekkel?

Ne erőltesd azt, amit nem akarnak...

2018. febr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak te érzed csendnek és rossz hangulatnak. Ha nem akarnak veled beszélgetni, nem kell erőlködni. Ez alapjában véve egy elég hülye kérdés volt kérdező. Ne legyél minden lében kanál, senki nem szereti. :)
2018. febr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

És az nem lehet h akarnak barátokat, csajt/pasit szerezni, csak félénkek, vagy nem tudják mit mondjanak?


Egyáltalán mi az érdekes téma, ha rólad kérdeznek "pl milyen órád volt? hogy tetszett, ez a tanár tartotta? meddig vannak ma óráid? stb vagy ha feldobsz valami közösségi témát hogy pl. "nem tudjátok hogy ennek az iskolai teendőnek mi a határideje és azt hogy kell megcsinálni?"? Vagy ha nem kérdezgetni akarsz, akkor milyen érdekes, vicces dolgokat lehet egy távolságtartó társaságnak, vagy arcnak mondani?

2018. febr. 23. 15:27
 4/16 anonim ***** válasza:

Egyetemen vagy, ott már majdnem mindenkinek van saját élete. :D Ha szükségét érzik, úgyis beszélnek egymással.

Egyébként is ott több "társasággal" vagy együtt gondolom, mert épp az adott órán múlik. Nem olyan nehéz csendben lenni egy ideig.

2018. febr. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
És kinek lesz egyetem végén több barátja, jobb kedve, több csaja, aki totál csöndben ül?
2018. febr. 24. 08:52
 6/16 anonim ***** válasza:
Jézus, hagyd már békén őket, ha nem akarnak beszélgetni. :D
2018. febr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Veled én se beszélgetnék, te nem vagy normális és ezt szerintem ők is tudják
2018. febr. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Azt hittem az a normális, hogy az emberek beszélgetnek egymással.
2018. febr. 25. 09:45
 9/16 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk is van egy nyomorult, aki kényszert érez arra, hogy szórakoztasson mindenkit és mindenkinek pofázzon/faggassa őket. Az agyamra megy, ahol csak lehet, kerüli mindenki.

Nem mindenki működik úgy, mint te, ők valószínűleg valami érdekeset olvasnak a mobiljukon, vagy a számukra fontos emberekkel beszélgetnek. A fülhallgató meg a mobil/könyv előtted, a legteljesebb körű jelzés arra, hogy "hagyjál békén, nem vagyok rád kíváncsi".

2018. febr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az meg szerintem csak neked fontos, hogy több barátod, csajod legyen. Vagyunk páran, akik a mennyiség helyett a minőségre utazunk ;) Plusz nézz rá az introvertált fogalmára.
2018. febr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!