Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A gimnaziumokban is olyan jo...

A gimnaziumokban is olyan jo a hangulat mint a szakkozepekben?

Figyelt kérdés
2013. okt. 1. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Én gimis vagyok. És király a közösség, imádok ide járni.
2013. okt. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez milyen buta kérdés...

A hangulat mióta az iskola típusától függ szerinted????

2013. okt. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb, mivel a gimik általában nincsenek tele söpredék cgányokkal :D
2013. okt. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, te normális vagy???

A szakközép miért lenne tele?

Én német nemzetiségi közgazdasági szakközépbe jártam, szerinted az olyan borzalmas hely?

2013. okt. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló,nem csak nyugat magyarországból áll a világ....
2013. okt. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Iskolafüggő, felénk pl. viszonylag hasonló a kettő de azért így is látható a különbség :D (és szakközepet kérdezett a kérdező, szakközép =/= szakmunkás képző. egy normális szakközépbe ugyan olyan nehéz bekerülni mint egy gimibe)
2013. okt. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem igaz, hogy olyan olyan nehéz egy szakközépbe bekerülni, mint egy gimibe... tavaly jelentkeztem egy kicsit gyengébb, de jó gimibe, és egy erős szakközépbe... a szakközépben 4. helyen voltam, gimiben 25. helyen, szóval a szakközépbe sokkal előbb bekerültem volna. de a gimibe így is felvettek.


Amúgy pedig, abba a gimibe, ahova én járok, szuper a hangulat :) alig vannak cigányok, akik vannak (nagyon kevés) azok a normális fajtából, ami azért nem minden szakközépben mondható el, ráadásul sok helyen van szakközép egybevonva a szakmunkásképzővel... Szerintem még jobb hangulat is van itt, mint egy szakközépben, egy olyan helyen, ami nagyon híres, elit suli, valószínű hogy már ez nem igaz, mert ott sok sznob lehet. ://

2013. okt. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!