Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, ha nem köszön...

Mit csináljak, ha nem köszön vissza az egyetemi oktatóm?

Figyelt kérdés

Most vagyok másodéves és az első évben kedves volt és sokat segített nekünk.

A másodévtől viszont megváltozott.

Én nem emlékszem rá,hogy valamivel megsértettem volna őt,mindig figyelek az óráján és nem viselkedem tiszteletlenül.

Az utóbbi időben rendszeresen előfordult,hogy ha találkozok vele a folyosón,akkor köszönök neki illedelmesen és úgy hogy hallja is,erre fel arrogánsan rámnéz és köszönés nélkül továbbsétál.

Fogalmam sincs mi lehet a baja,ráadásul olyan tantárgyat tanít,amire jövőre más tantárgyak épülnek,szóval félek,hogy buktatni fog és emiatt csúszok az egyetemen.



2018. márc. 5. 13:10
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Szard le!
2018. márc. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Egyébként meg mi ez, hogy minden évben ugyan az az ember tanít neked tárgyat? Egyetemen nekem egy oktató sosem tartott 3 kurzusnál többet.
2018. márc. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Csak a mesterképzéssel együtt. Úgy már volt olyan oktató, akinél 4 kurzusom volt az 5 év alatt.
2018. márc. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nemigen tudsz mit csinálni. Viszont lehet, hogy a kívánokkal volt a baja, vagy a jó napot után tedd oda hogy tanárúr; ozt akkor kész. Amúgy lehet, hogy összekever valakivel; vagy nemtom, pl látott valahol dohányozni téged, vagy egyszer valahol nem vetted észre őt, ő pedig igen téged; vagy azt hitte, hogy téged látott. Amúgy nemtom
2018. márc. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
*esetleg rajzolj neki valami szépet a tantárgyával vagy bármi széppel kapcsolatban
2018. márc. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tanulj az órájára és kész ha baja van akkor az az ő baja, ha megbuktat mindig mehetsz javító vizsgára
2018. márc. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Metionin ***** válasza:
90%

Elsőre azt írtam volna hogy biztos nem ismer fel de ha még rád is néz akkor csak szimplán egy büdös bunkó. Én is egyetemen tanítok és csomószor köszönnek nekem olyan diákok akikről fogalmam sincs hogy ki mert 3 éve tartottam nekik 1 db kurzust...engem nem nehéz megjegyezni de fordítva nagyon. De mindig visszaköszönök mert nem vagyok paraszt.

A helyedben köszöngetne neki a halál :D

2018. márc. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval, velem ezt csak egyszer lehet eljátszani, utána én sem köszönnék.
2018. márc. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen már velem is előfordult párszor. Van hogy köszönnek, van, hogy nem. Van hogy rám is néz közben hosszasan de nem nyitná ki a száját.

Én pedig hangulattól függően van, hogy megsértődök, és van, hogy leszarom. :D

Legközelebb pedig a kedvemtől függően köszönök vagy sem. De általában mindig köszönök. Úgy érzem én legalább jófej vagyok.

2018. márc. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne parázd túl a dolgot. Ahogy én vettem észre az oktatóknak is mindig tele van a fejük mindennel, emellett azt sem tudhatod, hogy amúgy milyen a magánélete. Lehet, hogy pl szimplán rosszul alakulnak a dolgai, és nincs sok kedve az élethez se. Illene köszönnie, ezt nem kétlem, de amúgy nem hiszem, hogy külön direkt csak neked nem köszön.

Semmiféle hátrányod nem fog ebből származni:)

2018. márc. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!