Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gáz, ha 21 évesen megint...

Gáz, ha 21 évesen megint sulit/szakot váltok?

Figyelt kérdés
Érettségi után egy OKJ-ra mentem,ami 2 éves.Nagyon megbántam,nem is érdekel és elhelyezkedni sem tudok vele,de ha el is tudnék,akkor is szar fizetéssel.Szóval jelentkeztem egyetemre és itt vagyok.Tetszik is,érdekel.De rájöttem hogy rendőr akarok lenni.De az most megint egy 4 éves szak,én meg itt vagyok már lassan 22 éves úgy,hogy a 3.-ik suliba kezdek bele..

2018. márc. 14. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Jelentkezz rendornek, de akkor azt mar ha beledoglesz is csinald vegig.
2018. márc. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Skaiiripa ***** válasza:
100%
Nem gáz, de akkor tényleg csináld végig.
2018. márc. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Rendőr suliba kell ám kitartás is... + be is kell kerülni, és Neked kitartasod nincs...
2018. márc. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem gáz, de rendőrnek ne menj, ha semmi kitartásod nincs - márpedig nincs ;)
2018. márc. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

De hát mindenki rendőrnek tanul, csak valaki tovább tanul... :D


Amúgy meg... hát, ha szereted, hogy megmondják mindenről még azt is, hogy mit gondolj, nemhogy mit csinálj, meg kiszolgáltatott akarsz lenni, meg ilyesmi, hát menj rendőrnek-katonának-akárminek...

2018. márc. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jajj istenem...az a kitartás, ha szenvedsz, mert te akkor is végigcsinálsz mindent, ha sz@&#r és semmi értelme nincsen? Nem, ez értelmetlen hülyeség. Ha ő most rájött, hogy rendör akar lenni, akkor miért ne hagyná ott a jelenlegi szakját, miért ne változtatna? Semmi értelme nincsen olyan dologba pénzt, idöt és energiát ölni, amivel tudod, hogy nincsenek céljaid és nem látod benne a jövődet.


Kérdező, ha azt gondolod, hogy te mindenképpen rendőr akarsz lenni, akkor vágj bele! Viszont gondold át, hogy ezúttal tényleg egy biztos döntést hozz, nehogy megint ugyanilyen helyzetben találd magad (esetleg ezen a szakodon csak passziváltass). Viszont még fiatal vagy, egyáltalán nem vagy lekésve semmiről sem, ha esetleg ez aggaszt.

2018. márc. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

utolsóval én is egyetértek. ez nem azon múlik, van-e kitartása, sőt ez még jobb is annál. csomó ember muszájból csinál egy szakmát, mert egyébként még ennyi ötlete sincs, mert semmi nem érdekli.


vért ízzadva levizsgázik, aztán unott fejjel elkezd abban a szakmában munkát keresni. nagy nehezen felveszik egy helyre, majd minden munkanapon úgy megy be, hogy "bsszameg, már megint dolgozni kell", és nem azért, mert dolgozni sem szeret, hanem csak azt, amit csinálnia kell.

2018. márc. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#3 #4 az OKJ-ra is gyűlöltem bejárni 2 éven keresztül,mégis levizsgáztam..
2018. márc. 14. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!