Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért """fáj""" az a tanárokna...

Miért """fáj""" az a tanároknak ha egy diák elakar menni az iskolából?

Figyelt kérdés
Itt nálunk ha valaki elakar menni másik iskolába, úgy néznek rá, mint a véres rongyra, elmondják 100x hogy ez nagy csalódás nekik, és bunkóznak is... Miért ilyenek? 17L
2018. márc. 19. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért, mert f.snak hogy a sulinak és a tanároknak rossz hírét keltik
2018. márc. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
a suli fejpénzt kap a diákok után...
2018. márc. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Fejpénz? Lehet hülye vagyok de az mi?
2018. márc. 19. 18:53
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Minden diák után kapnak X összeget...
2018. márc. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja azt hittem vmi konkrét jelentése van a fejpénznek.. :D
2018. márc. 19. 19:03
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinálnak minden nap ilyet a diákok. Szarul esik, mert arra gondolunk hogy miattunk ment el, mert lehet rossz tanárok voltunk, vagy többet kellett volna foglalkozni vele.
2018. márc. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én pont emiatt mondtam el az előző sulimban két héttel év vége előtt annak a 3-4 tanárnak, hogy elmegyek, akik miatt érdemes volt elgondolkodnom a maradáson. Mindegyik mondta, hogy sajnálja, de tiszteletben tartja a döntésem, és örül, hogy megismert. (:D)

A többi tanár meg az osztály utolsó nap tudta meg. Nem érdekelt mennyire néztek nagyokat, mosogatórongyként bántak velem, ne várjanak többet. Amilyen az adjon Isten, amolyan a fogadj Isten.

2018. márc. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de ezt én is utálom.

Hatodikban után mentem át egy hatosztályos gimibe. Március-április körül tudta meg az osztályfőnököm, majd az osztálytársaim is. Nem konkrétan a tanárok miatt mentem el, meg nem azért, mert nem szerettem az osztályomat, hanem a másik iskola jobb volt. De emlékszem, hogy utáltam ahogy kérdezgették, hogy miért megyek el, miért, hova megyek stb.

Most megint el fogok menni az iskolából, mert költözünk, eddig csak az osztályfőnököm tudja, de már most nem várom azt, hogy ezt mindenki megtudja. Legszívesebben én is utolsó nap mondanám el mindenkinek.

2018. márc. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tényleg érthetetlen a számomra, hogy miért kell emiatt haragudni a diákra meg bunkónak lenni vele, csak azért mert másik suliba akar menni ...
2018. márc. 20. 19:21
 10/10 anonim ***** válasza:
26%
Mert hülyék.
2018. ápr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!