Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen fakultációt válasszak?

Hyfanni kérdése:

Milyen fakultációt válasszak?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! 10.-es diák vagyok és most kaptunk egy fakultációs papírt ,de én még nem igazán tudom , hogy minek tanuljak tovább.. hozzám (amúgy)legközelebb a földrajz áll...ha tudnátok nekem tanácsokat adni az jó lenne!!! :) válaszaitokat ellőre is köszönöm!!!

2018. márc. 20. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkepp olyat valassz, amivel akkor is foglalkoznal szivesen ha nem lenne kotelezo.

Nekem a muveszetek voltan ilyenek. Ebbe az iranyba is mentem tovabb.

2018. márc. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miből lehet választani?
2018. márc. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A földrajz nagyon érdekes, még nekem, nyelvmániás diáknak is :D szerintem ha szívesen tanulod, nyugodtan válaszd azt. Mellé jó párosítás pl a biosz vagy a töri is akár, ha esetleg még valamit felvennél.
2018. márc. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha valószínűleg indítanak föci faktot, írd be nyugodtan :) Csak nehogy úgy járj, mint én az egyik barátnőmmel, ugyanis az egész évfolyamból csak mi írtuk be az emelt fizikát és 2 ember miatt nem indították, ezért arra kellett mennünk, amit 2. helyre írtunk be :( Pedig én az emelt fizikára mentem volna legszívesebben..

És így emelt németre kellett mennem, amit amúgy még élveztem is volna, ha az ott lévők 90%-a nem csak azért írta volna be, mert ez tűnt a leglazábbnak és kb azzal ment el minden emelt német faktos óra, hogy a tanárnak meg kellett tanítania a többieket elragozni a létigét, valamint még jó pár általános iskolai tananyagot le kellett adnia...

Igazából nálunk a legtöbb fakt erről szólt, aki figyelt, annak magyarázott a tanár, a többiek meg csak aludtak órákon.

2018. márc. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

infó


mindenhez informatika kell majd a jövőben földrajzhoz is.

2018. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%

infó


mindenhez informatika kell majd a jövőben, földrajzhoz is.

2018. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt érzed, hogy a földrajz érdekelne, akkor válaszd a földrajzot. Én mellé esetleg még idegen nyelvet választanék, de igazából bármi jó, amit szívesen tanulsz és foglalkozol vele. Az infó is, de egyébként a középiskolás informatika az igazából az Office programcsomag (+emelten van programozás), amit szerintem a többség azért fakt nélkül is ismer és tud használni, de ahogy érzed.


Ha van már valamilyen elképzelésed, hogy mit szeretnél középiskola után tanulni, akkor nézz utána a felvételi követelményeknek, hogy mely tantárgyakat számítják be és akkor érdemes olyat választani faktnak is, amiből később érettségizel és a felvételidben is számít.

2018. márc. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! sokat segítettek !!! :)
2018. márc. 21. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!