Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Vélemény? Segítség!

Vélemény? Segítség!

Figyelt kérdés

Szóval tudom hogy megint egy idióta kérdés,de végre szeretném tisztázni magamban a dolgokat.Középsulis vagyok,idén érettségizem.. van egy tanár aki egy kicsit fura velem.. Mindig kedves,viccelődik velem,megdicsért már hogy jól nézek ki,hozzám ér, megsimogatja a vállamat,táncoltunk is már együtt,érdeklődik a magán életemről,kérdezte már hogy van e barátom,órán mindig felszólít,legtöbbször engem pedig közepes tanuló vagyok és normálisan viselkedek az óráján,órán mindig engem néz és állandóan mosolyog rám akár a folyosón is,mindig megkérdezi hogy vagyok stb mégis vannak olyan napok amikor nagyon távolságtartó,mintha valamitől tartana miattam,volt már úgy hogy megakarta simogatni a karomat de nem merte és elhúzta a kezét tőlem😶a legfurább hogy nem szoktunk beszélgetni,órán néha viccelődünk de semmi több...nem tudom mit gondoljak vele kapcsolatban persze tudom hogy tilos a tanár-diák kapcsolat,hazudnék ha azt írnám hogy nem érdekel,de tudom nem lesz belőle semmi érettségi után,ugyanis eléggé messze lakunk

egymástól.

19L


2018. márc. 25. 00:37
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem fogja magát egy kis csitri miatt kirúgatni. Csak lyuk vagy.
2018. márc. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Keress egy fiatalabbat, hidd el vannak értelmesek ;)
2018. márc. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem írtad,hány éves a tanár. Lehet akár egy frissen végzett,pályakezdő 25 éves is akár,akkor már nem gáz a korkülönbség. De amennyiben jóval idősebb,akkor a tanár részéről is gáz,beteges dolog. Én azt mondom,19 évesen ne hagyd magad kihasználni. Az ilyen korú lányokat a férfiak egy része előszeretettel használja ki. Másfelöl: ne veszélyeztesd a tanulmányaidat,a tanárodnak se kéne az állását. De ha ennyire izgat várd meg míg végzel és beszélj vele- a távolság egy dolgozó férfinál nem lehet akkora akadály.
2018. márc. 25. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Érthető,hogy elsőként mindenki a szex-re gondol.Pedagógus végzettségem van,csak emiatt írok. Általában azokat a diákokat tűntetjük ki,akiknek igen rossz a szülője,nehéz anyagi körülmények között élnek,a tanuló iparkodása a tanulmányaiban jobb érdemjegyek elérése, ha a diákot kiközösítik akkor is megérdemli a soron kívüli törődést.Nálad fennáll valamelyik eset? Nagy szeretettel bánunk azokkal a nebulókkal,ahol az édesanya nagyon beteg!
2018. márc. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó leírta, hogy kellene egy nomrális világban működnie a dolognak. Viszont neked is tetszik a tanár, nyilván ez látszik is. Ő próbálkozna, egy 19 éves ropogós tinilány biztos csábító és nehezen fogja vissza magát, de hát a felesége meg a munkája elvesztése visszatartja.
2018. márc. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk nem lett jó vége ennek. Az egyik osztálytársamnál próbálkozott a tanár, de ő nem hagyta magát egyszer sem (19 és 40 évesekről beszélek). A tanár valami versenyre vitte el a lányt (meg másokat is) akkor beszélgettek sokat, aztán a verseny után amikor szóbajött az osztálytársam mindig nagypofával vigyorgott, úgymond kicsit máshogy is bánt vele, egy idő után ezt mindenki észre vette. A lány azt mesélte, hogy azon az úton jól elbeszélgettek, aztán utána írogatott rá a tanár. Ettől kicsit megijedt, volt hogy nem válaszolt rá. Órák után is benn tartotta. Egy ilyen esetben volt, hogy rámozdult, de ő pofon vágta, harcolt vele és elfutott. Amikor ezt jelentette az igazgatónak nem hittek neki elsőre, aztán hangfelvétellel bizonyította, de még majdnen őt jelentették fel magánjog megsértés miatt. Aztán megegyeztek, hogy önként felmond a tanár és ez nem lesz pletykatárgya. Nos ez a lány amúgy jól tanul, intelligens, tudja mit akar (szintén 19,csak nyelvis volt és jövőre végez) tehát nem megrágalmazta ahogy azt sokan hitték. Sokan amúgy most megutálták a tanárok, máshogy néznek rá, pedig az igazat mondta. Az egyik tanárunk mondta, ha nem ő lett volna az áldozaz simán elképzeli azt, hogy rágalmazás volt. Egyedül az egyik tanárnőnk áll ki mellette, a többiek csak a szemében támogatják, a háta mögött elhordják mindennek. Gondolkodott az iskola váltáson is.

Igaz kicsit eltértem a tárgytól csak kisfabula volt. Ha nincs sok korkülönbség köztetek várja ki az érettségit aztán lehet valami. Ha már jó 20 év van köztetek meg családja van akkor inkább ne, és menekülj.

2018. márc. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Számomra egyértelmű,hogy rádrepült a tanárúr. Nem simogatják, érintgetik a tanárok a középiskolás gyerekeket pusztán önbizalom növelés miatt. Ez nem az alsótagozat.


Nincs is abban semmi baj, hogy egy érett férfinak megtetszik egy szép fiatal lány, hiszen attól hogy tanít, még férfi ő is. A gond az, hogy tanár-diák viszonyban vannak! Morálisan problémás, hogy egy függőségi viszonyban bontakozik ki a kapcsolat, és nem egyenrangú partneri viszonyban. Még akkor is befolyásolja midkét felet, ha nem is érzik. Amúgy általában ezek a tanár-diák szerelmek nem szoktak hosszúéletűek lenni. Még a kis korkülönbséges szerelmek sem. Pl. egy volt csoporttársnőm a főiskolán a gimis tanárával járt évekig, talán már a főiskola alatt véget ért a kapcsolat.

2018. márc. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti.. mit gondolt a lány? Hogy huzathat egy felnőtt férfit? Igenis hibás volt is,hisz "nagypofával" mesélte. Hát aki annak áll ne csodálkozzon,ha meg.... ( nem védem a tanárt sem.)
2018. márc. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem írtam, hogy nagypofával mesélte volna. Nem dőlt be neki, a tanárunk nős ember (volt?), és 40 éves, nem is bírta. Ő már többször is jelezte a tanárnak, hogy hagyja békén. Egy hangfelvétel erejére szándékosan "tetszelgett" a tanárnak. És szerinted azt is nagypofával mondja, hogy utálja az egész tanári kar, csak mert az igazat mondta?
2018. márc. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!