Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Veletek mennyire közvetlenek...

Veletek mennyire közvetlenek a tanárok?

Figyelt kérdés
Most hogy voltak a választások (ne, ne írjátok le, hogy ez miért jó, miért nem jó, nem érdekel) veletek a tanárok beszéltek erről? A választás előtt ofőm biztatott, minket, hogy menjünk el, meg elmondta az ő álláspontját, volt olyan tanárom aki hétfőn elmondta, hogy örül is az eredménynek (persze ezt inkább 4 szemközt, és azért mert kérdeztem egy ehhez a témához kapcsolódó dolgot). Ez a tanár tudja, hogy egy állásponton vagyunk/lehetünk ezért is mondta el, meg (hát nem mondanám, hogy a kedvence lennék) kedvel is-nők mindketten. Az egyik tanár is többször van, hogy vállon vereget minket, egy másik a "kedvenc" diákjait becézi. Ma az egyik tanárom egy holnapi versenyre való jó kívánság után rám kacsintott. EZ nekem egy kicsit furcsa volt. Más tanár is ha hozzám ér kicsit furcsállom, de ez a kacsintás és jó kívánság nekem már nagyon-hát, ha nem is kellemetlen, de néztem egy jó nagyot. Nálatok is "lazák" a tanárok?
2018. ápr. 10. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen valtozo. Ennel konkretabban tenyleg nem tudok valaszolni, van olyan tanarom aki laza es jofej es van olyan aki meg szigoru.
2018. ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tanár vagyok és az iskolában sohasem politizálok. Megkérdezték tőlem hogy voltam e szavazni. Igent mondtam de nem beszéltem senkivel arról hogy hová raktam az x-et. Senkinek semmi köze hozzá, hogy hová szavaztam.

A kérdésre válaszolva: az én sulimban a tanárok nem közvetlenek a tanárok a diákokkal ilyen értelemben.

2018. ápr. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a legtöbb tanár ilyen kacsingatós, nagyban mosolygós, integetős stb fajta. A váll veregetés/érintés mondjuk lehet ritkább de azért lazán elő fordul. Ezt szerintem embere válogatja. Van olyan tanárom akitől teljesen normális a fent felsoroltak, míg ha egy másik tenne csak hasonlót is már azt nézném hogy hova bújjak, úgy megijednék. Meg ugye diák függő is. Engem nem zavar egyáltalán, sőt még örülök is neki, van olyan barátnőm hogy a falra mászik úgy idegesíti
2018. ápr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nálunk nagyon, ha megyünk egy versenyre simán elbeszélgetünk, nagy része megértő és bármibe kikerhetjuk a véleményuket. Persze nem tanórán hanem szünetbe. Volt már rá példa hogy látta Hogy sétálok és hazavitt, haza kellett telefonálnom és odaadta a telefonját, görcsöltem nem volt nálam gyógyszer és adott. Nekünk még az igazgatóval is közvetlen kapcsolatuno van. De ez nem minden osztállyal van így. Most vagyunk 8. osok és nagyon jóba lettünk a tanárokkal. Sokszor mondják hogy hozzánk csak pihenni járnak be😂
2018. ápr. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van pár, aki nagyon laza, egyikük órán páros munkánál beül mellénk a padba, állandóan mosolyog, viccelődik, kacsintgatás teljesen normális nála fiúknál és lányoknál is. Osztálykiránduláson ő eléggé el is engedte magát, kissé talán túlságosan is (káromkodás, jópár hiszti piti dolgok miatt - pedig férfi, tehát a hisztis nőszemély jelző sem passzol 😂 - meg kb mindig rá kellett a legtovább várni a csoportos találkozásoknál, mert eltűnt cigizni valahol). Egyébként irtó rendes, ha probléma van, mindig lehet rá számítani. Nagy hibája, hogy baromi szenilis, ha behív téged szünetben beszélni következő napra, akkor az adott időpontban már simán úgy néz rád, mint egy holdkórosra, hogy mit csinálsz te ott. De nyugodtan szólhatsz neki 100x is, nem sértődik meg, sőt kifejezetten kéri.

Az igazgatónk sem a halál szigorú kategória, osztálytársamnak még tüzet is adott xD meg amikor dolgozatot írtunk, akkor kimászkált a teremből. De igazából ez becsületbeli kérdés is, ha kipuskázod az egész feladatlapot, akkor lehet, hogy 5-öst kapsz, de nem a valós tudásodat fogja tükrözni a jegy, érettségin meg pofára esel. Ezt ő is elmondta és teljesen igaza van. Csak azok szoktak puskázni orrba-szájba, akik nem veszik komolyan.

A töritanárom bár alapvetően egy határozott, keménykezű nő, de rettenetesen szétszórt is egyben, bár ezt tudja is magáról:) egyébként ő nagyon poénos stílusban tudja előadni az anyagot, pont ezért szeretik sokan. Ami elég bosszantó, az az, mikor este 11-kor szól, hogy nem lesz másnap első óra vagy akkor posztolja ki a másnapi tz-hez a gyakorló feladatokat:/

Aztán van még az angoltanárom, na ő az, aki abszolút rád bíz mindent, rajtad múlik az is, hogy beadod-e a beadandót vagy hogy bejársz-e egyáltalán az órára. Meg is mondta, hogy nem fog 1-est meg igazolatlant beírni, max azért kerülsz majd bajba, mert ha nem adsz le semmit, nem lesz jegyed. De itt is az a jellemző, mint az igazgatónknál, hogy van bennünk annyi érettség, hogy felfogjuk, a saját érdekünk az órai munka.

A legesleglazább meg egy matektanár a suliban, aki konkrétan cigit teker az órán. Bár ő már nagyon gáz, pl van, hogy 2 hétig be sem megy órát tartani egy végzős osztálynál.

2018. ápr. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!