Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti csalódtatok már (kedvenc)...

Ti csalódtatok már (kedvenc) tanárotokban?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 18. 17:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Igen.
2018. ápr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mit tett,hogy csalódtál benne?
2018. ápr. 18. 17:40
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mikor az általam hőn imádott angol tanáromról kiderült, hogy több lánnyal is viszonya volt az iskolából és naponta enyelgett velük, akkor azért valami durván megtört bennem. Azóta nem tudok a szemébe nézni és undorodom tőle.
2018. ápr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mikor tesitanárom akit addig értelmesnek tartottam megjegyezte hogy örül a franciaországi terrortámadásoknak, mert idézem "Azok a kétszínű szemétládák lassacskán megfizetnek azért amit velünk tettek triannonnál."
2018. ápr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenki válaszát! :)


Nagyon sajnálom,hogy csalódtatok,sajnos most nekem is át kell élnem...

Kedvenc földrajz tanárommal bármit meg tudtam beszélni,mindig meghallgatott,támogatott,segített,ha baj volt...aztán ma a fülembe jutott,hogy szépen kibeszélt a hátam mögött...

Bánom,hogy annyi mindent elmondtam neki...és a legfőképpen az bánt,hogy ne az én szemembe mondja azt,amit mással szépen kibeszél a hátam mögött...

2018. ápr. 18. 18:35
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is csalódtam már a kedvenc tanáromba! Nagyon rossz érzés tud lenni,ha te szereted és ő magasrol sz*rik rád és inkább más gyerekkel foglalkozik. Ha tudná mennyire szeretem és mennyire hálás vagyok neki mindenért akkor szerintem más lenne.
2018. ápr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az angoltanárnőmben. Tavaly kezdett tanítani, és nagyon jól kijöttem vele, az érdeklődési körünk is hasonló, és sok mindent megosztottam vele, az óráit imádtam. Idén néha nagyon durván kiakadt az osztályunkra apróságok miatt, aminek nem örültem, mert nem vagyunk mi olyan rosszak, hogy folyton kiabálni kelljen velünk, de amikor teljesen halkan, a tananyagról, és ráadásul angolul mondtam valamit a padtáramnak, ő meg bevágott mindkettőnknek egy egyest, valami eléggé eltört bennem, mert igazságtalannak éreztem. Azóta is néha úgy szól rám (ránk) apróságokért, mintha minimum hobbi szinten törném ki a terem ablakát.
2018. ápr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Mm001 válasza:
41%
A tanár a főnököd, nem a haverod. Meg mi az hogy inább veled foglalkozzon, mint más gyerekkel?! Azért mert bepuncsolsz ne várj el semmit. Az egy dolog hogy egy tanárt azért bírod ami, az meg egy másik hogy a beléig benyalsz neki, ezért szeret, te meg őt,mert lehet nála ilyet. Nekem is vannak jobbfej tanáraim, akiket bírok, de ha azt mondaná hogy örül a terrortámadásoknak, akkor se utálnám meg. Meg kibeszélt? Mit beszélt ki? Azt hitted a barátja vagy vagy mi? xD egy felnőttnek biztos minden vágya egy lelkibeteg fiút ápolgatni. Inkább körberöhög a haverjaival, én is ezt tenném. Nőjjetek fel :)
2018. ápr. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%

Fiúk Lányok!Őszíntén sajnállak titeket,h ilyen fiatalon olyan felnőttekben kellet csalódnotok,akiket tiszteltetek és szerettetek,de sajnos van egy rossz hírem:ilyen még sokszor elő fog fordulni az életetekben!:(Én legjobb barátnőmben csalódtam óriásit,úgyh azóta csak pasikkal cimbizek!:)

Annak idején Anyukám azt mondta,amikor utáltam tanulni-de bejárni a suliba a haverok miatt szerettem-,h vissza fogom sírni a sulis időket!Dehogy sírom:boldog és büszke vagyok arra,h bár nem keresek milliókat,tisztességes munkával mindig is kényelmesen megéltem,és mindig is a magam ura voltam/vagyok,soha nem szorultam másokra!Úgyhogy kitartás,ezután csak jobb lesz!!:)

2018. ápr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó. Csak annyit írtunk hogy csalódtunk. Azt nem hogy megviselt volna az eset. Senki se hiszi azt higy ez lett volna az első vagy az utolsó, nem kell kioktatni.
2018. ápr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!