Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek jól döntöttem?...

Szerintetek jól döntöttem? (Nem nagy dolog csak én gondolom túl)

Figyelt kérdés
Szóval,12-es vagyoK és 1-esre állok matekból,tegnap elkezdtem egy 4-essel az utat és még újra lehet írni egy TZ-t az 1-eseknek ma 1.órában vagy holnap. Az utolsó percig gondolkoztam és a holnap mellett döntöttem. Az okok: Ma a 2.óránk lyukas és egy rakat idegen 9-es gyerek közt kellett volna írni az 1.padsorban,és valszeg egyedül lettem volna az osztályból ezért elég kellemetlenül éreztem volna magam,+a hangzavar. A tanár meg biztos mondta volna hogy "csönd mert itt bukás ellen írnak" ami engem zavar mert hülyének vagyok beállítva,pedig csak a lustaság miatt tartok itt. Viszont letudtam volna és lett volna rá 45 perc,holnap csak 35 lesz de a csoportunkban ha mindenki jelen van max 10-en vagyunk és mindenki normális,még szurkolnak is ha úgy van :D Otthonosabb közegben úgy éreztem jobb lesz a kevesebb idő ellenére is.
2018. ápr. 20. 07:43
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Már nem mindegy? Magyar érettségin meg figyelj jobban a központozásra és a helyesírásra, ez így eléggé idehányva sikerült...
2018. ápr. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Telóról írtam.. Legalább ékezeteket írtam nem úgy mint egyesek.. Kisérettségis fogalmazásom 4-es lett
2018. ápr. 20. 08:21
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Ú most nosztalgiás állapotba kerültem.. amikor még ilyen ügyek voltak a legnagyobb problémák :) De hiányzik!

Abszolút jó a döntés, plusz ma még tudsz így készülni rá még egy kicsivel többet is, ez is számíthat. Biztos menni fog.

2018. ápr. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak azért volt nehéz mert félek,hogy a 35 perc kevés lesz. De legalább nem idegenek közt kell lenni,ilyen helyzetben én nagyon fosul érzem magam,mindenki figyel stb. Ha meg kezelhetetlenebbek akkor a hangzavar miatt kb. halálra vagyok ítélve. Mondjuk ez pont egy olyan doga lesz amiből még a lustizós időszakban is 4-est írtam de akkor is
2018. ápr. 20. 13:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha jól kihasználod a 35 percet, erősen koncentrálsz, gyakoroltál is, akkor arra elég lesz, hogy ha nem is az összeset, de a nagyját meg tudd oldani. Ne kapkodd el, inkább azokat csináld meg, amik ismerősek, amiket biztosan tudsz. Nagy eséllyel nem lesz egyes.
2018. ápr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!