Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy cég szeretne átcsábítani...

Egy cég szeretne átcsábítani magához a jelenlegi munkahelyemről. Engem is érdekel a dolog, de még nem döntöttem. Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Ez a cég szeretné ha eleinte napi 1-2 órát dolgoznék neki és aztán ha már több lesz a meló akkor rendesen átvennének. Egyrészt örülöka lehetőségnek, mert így valóban megismerném,hogy mi a meló és milyenek a főnökök stb. (most induló cég még csak 2 fő van benne). Ugyanakkor nem örülök, mert a jelenlegi munkahelyemen 8 órát dolgozom és így is 18 körül érek haza. Ha most még elmegyek a másik céghez napi 1-2 órában akkor csak 20 körül fogok hazaesni. Huhh nem tudom mit csináljak.

Szeretnék is váltani,de a jelenlegi helyemen szeretnek, becsülnek csak már a meló unalmas, de most,hogy itt a lehetőség megijedtem.


2011. szept. 8. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki, kemény lesz ennyit dolgozni, de ha nem próbálod meg soha nem tudod meg miről maradtál le. Gondolom úgyis próbaidős lennél, az idő alatt meggondolhatod magad.
2011. szept. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát azért egy pár napig (hétig?) érdemes kipróbálni a másikat is, még ha 20 órára is érsz haza. De csak így tudod felmérni, mennyire komoly a dolog.. (amúgy nekem komolytalannak tűnik ez, h csak napi 1-2 óra, 2 emberrel, és ha majd beindul, akkor több ember, több óra, stb.)
2011. szept. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó eléggé félreértetted a helyzetet.

A cég, ami próbál elcsábítani nem régen alakult és jelenleg két főnök van. Viszont kell nekik valaki, aki az irodai dolgokat vinné ezért hívnának. Nem tudják egyenlőre mennyi a meló ezért lenne eleinte napi 1-2 óra és később teljes állás.

2011. szept. 8. 11:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Újonan induló cégbe, ahol még azt sem tudják, hogy mennyi meló lenne nem érdemes átmenni, mert még azt sem tudhatod, hogy tudnak-e foglalkoztatni vagy sem.
2011. szept. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak igaza van.

Új cég, nagy remény. Ha meg 2 hónap után belebuknak akkor neked munkád ugrik. Maradj a biztosnál!

2011. szept. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!