Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért ilyen népszerűtlen a...

Miért ilyen népszerűtlen a tesi 12. Osztályban?

Figyelt kérdés
Éppen tesi órán ülök és elmélkedek, hogy miért. 12. Osztály, a tanárok már nem veszik komolyan az órát, szabadfoglalkozás. Heti 3 óra. Viszont ugye nem tesizil senki a 60 emberes évfolyamból (mert évfolyam összevont óra, 2 osztály van együtt) maximum 4 ember csinál valamit. Átöltözni senki sem öltözik. Ülünk és unjuk a fejünk. Nem mintha nahyon zavarna de nem tudok rávenni senkit hogy tollasozzunk, pingpongozzunk vagy valahogy üssük el ezt a 45 percet xd Miért lett ennyire népszerűtlen szerintetek?

2018. ápr. 20. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Mert mindenki inkább matekozna, törizne, nyelvet tanulna vagy a választott tárgyával foglalkozna, hiszen mire kettőt pislogsz VIZSGAIDŐ.
2018. ápr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen de az osztálytársaim alapból nem tanulnak nem hogy még itt. Mindenki telefont nyomkodja és unja magát, ahelyett hogy akkor tanulna. De ez részben igaz
2018. ápr. 20. 11:33
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Mert ha a tanárok se veszik komolyan a tesi órát, minek öltözzenek át és izzadjanak le feleslegesen?

Amúgy nálunk tartottak tesi órát 12.-ben, az utolsó héten is. Volt, akit a szenilis tesitanárunk az érettségi előtt kb 3 héttel fenyegetett, hogy nem engedi érettségizni

2018. ápr. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Sok tanulatlan bunkó, mi? :D Ahelyett hogy a wc-re is magukkal vinnék a jegyzetet...
2018. ápr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk volt olyan, hogy senki sem jelent meg órán, mert első órában tartották. Volt olyan, aki az órák 80%áról hiányzott és emiatt fegyelmi tárgyalásra akarták vinni, de végül egy figyelmeztetéssel megúszta.


Igazából senkit sem érdekelt.


Aki sportolt, annak túl gyenge volt. Pl.: Én szinte mindennap jártam konditerembe, ezért nekem nem volt kifejezetten megterhelő akármit csináltunk és ha véletlenűl rátudtam venni a tanárt, hogy labda játékok helyett pár emberrel lemehessek az iskolai konditerembe, akkor is csak 30 percet tudtam ott tölteni, ami semmire sem elég :)


Vannak azok akik utálnak mozogni ... gondolom ezt nem kell megmagyarázni.



és azok akik imádják a labdajátékokat ezért mindig csak fociznának vagy kosárlabdáznának. Ha a tesitanár jó fej, akkor ők nagyon jól érzik magukat, ha nem és egész órán bukfencezni meg ilyeneket kell csinálni akkor ők sem érzik jól magukat.


Plusz a tesi tanárok általában kicsit leszarják az órákat, többi tanár és az igazgató meg szint úgy, ezért ha valaki minden egyes órát lelóg sem feltétlenűl rugják ki vagy ismételtetik meg az évet.

2018. ápr. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Ja meg persze a vizsgaidőszak amit előttem írtak.


Még egy dolog. Általában 12.re jönnek rá a diákok, hogy bármi féle remifikáció nélkül ellóghatnak bizonyos órákat.

2018. ápr. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Körülbelül első pár osztály után már inkább nyűg mint népszerű óra, legalábbis anno nálunk már 5. osztály környékén megkezdődött, hogy minél többen próbálták megúszni, hogy át kelljen öltözni stb.
2018. ápr. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!