Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan találhatnám meg az...

Hogyan találhatnám meg az általános iskolai osztálytársamat?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, ő pedig alsóban volt a legjobb barátom. A teljes nevére emlékszem, de facebookon nem találom. A családjával elköltöztek, nem tudom hova. Sajnos ismerősei se maradtak erre. Szerintetek érdemes lenne az általános iskolámban érdeklődni? Nagyon régen volt már. Valakinek valami tapasztalat? Merre induljak?

2018. ápr. 22. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az általános iskola tud neked segíteni, vagy az akkor osztálfőnököd. Nekem is így sikerült.
2018. ápr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha az anyja/apja nevét tudod, akkor arra is rákereshetsz. Vagy a többi osztálytársnál érdeklődhetsz.

Osztályfőnöknél megkérdezheted, hogy hova költöztek vagy kérhetsz telefonszámot, bár nem biztos, hogy kiadják.

Plusz próbálkozhatsz fb csoportban is (Pesten Hallottam), kiírhatod, hogy keresed, hátha ismeri valaki.

2018. ápr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!