Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Zavaró, ha keringőnél a lány...

Zavaró, ha keringőnél a lány észrevehetően ducibb a fiúnál?

Figyelt kérdés
Idén lesz a szalagavatónk (igaz, csak novemberben) és nem vagyok túl vékony, de ezért túlsúlyosnak sem mondanám magam. Maradjunk a testesnél. Szóval az osztályunkban csak iszonyat vékony fiúk vannak és mivel ugynannyi lány és fiú van, az ofőnk kötelezővé tette, hogy osztályon belül táncoljunk. Szerintetek ez mennyire feltünő kívülről? Emeléseknél okoz problémát? Illetve magasak a fiúk (én: 170, ők 180 körül)

2018. ápr. 23. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nem baj, nekem is vékonyabb párom volt. Az emeléseknél nálunk úgy volt, hogy megkérdezte a tánctanár, melyik pár nem szeretné, és ők addig egy kis körben táncoltak középen, míg a többiek az emelős figurákat csinálták körülöttük. De én amúgy 70 kg vagyok, és simán felemelt a párom, szóval nem biztos, hogy aggódnod kell.

2018. ápr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

azért ahhoz nagyon dagadtnak kell lenni, hogy ne találjanak neked olyan párt aki meg tud emelni.

a testes alatt nem tudom mit értesz :)

2018. ápr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj szerintem, arra a kevés időre el fog bírni a fiú, meg furának se fog tűnni. Az fura ha egy extrém kövér táncol egy sovány fiúval, de úgyis mindenki a saját gyerekét/rokonát nézi, nem a másikat cikizi. Vagy ha igen akkor nagy böszme. De saját elmondásod szerint nem vagy túlsúlyos szóval..nyugi
2018. ápr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk pl nem volt emelés, és igazából még egy szalagavatón sem láttam, hogy lett volna. De amúgy sem gáz, barátnőm sem egy nádszál, a barátja viszont iszonyat vékony, de jól mutattak együtt a szalagavatónkon. :)
2018. ápr. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én örülnék egy duci lánynak.
2018. ápr. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!