Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány aki elég észreveh...

Van egy lány aki elég észrevehetően flörtöl, vagy csak megjátsza?

Figyelt kérdés
Tehát fél éve ismerem mióta suli elkezdődött. Az elején még nem, de aztán egyre többet-és többet beszélünk. A lényeg az, hogy elkeztük egymást becézgetni, mélyen a szemezünk, de az mikor a hajába túr, vagy oldalradobja az valami csodálatos, de ezt ugy, hogy közbe félfejjel engem néz és mosolyog. Viszont ez a lány ilyen nagyon "menő" arcokkal lóg szinte mindig és ezért feltételeztem, hogy biztos csaj játszik. Szerintetek?

2015. febr. 5. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
mit takar a "menő"?
2015. febr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért irtam igy, mert szerintem egy eléggé alacsony inteligenciával és eléggé nagy egóval rendelkezö ivós esetekben füves idősebbekkel lóg.
2015. febr. 5. 22:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el. Egyébként is mi férfiak vagyunk olyan hülyék, hogy ezeket a női mozdulatokat, cselekvéseket bemagyarázzuk magunknak mint női figyelemfelkeltés. Nem szabad! Mi vagy te? Egy bohóc, aki majd lohol a "menő" csaj után? Akit kedvére rángathat? Akin bármikor röhöghet a "menő" haverjaival? Felejtsd el nagyon gyorsan ezt a csajt, és ezt holt komolyan mondom, ha nem akarsz ráfázni.
2015. febr. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!