Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 30-40 éves nők: mit jelent...

30-40 éves nők: mit jelent az, ha egy nő azt mondja hogy? ..

Figyelt kérdés

Tehát mit jelent az ha a nő előhozza a kort. Tehát: hogy 20 év van közöttünk (na jó nem így adta elő, de tök mind1, a lényegen nem változtat) szóba hozta ezt a dolgot... Nem értem, ezért itt kérek segítséget hogy ilyen esetben miért mondta, és ha ti mondjátok miért mondjátok? Előjele nem volt, meg egyébként is a volt tanárnőm mondta. Xd Nem szokása ilyent mondani, meg nem is mondta.


2 opció van. Az egyik hogy azt akarja hogy k..rjam szét, a másik meg az hogy tetszem neki. Másra gondolni nem tudok, fogalmam sincs miért hozta szóba.

Nos 30-40 éves korosztály van ötletetek, leírnátok? Nem akarok bele beszélni magamnak semmit, és tudom hogy így nem tudjátok elképzelni de úgy látom hogy ezt nem csak valami simán mondta. Amikor mondta, nem nézet rám a szempilláit rebegtete és ilyen könny csepp folyt a szemébe vagy hogy irjam. Ja meg full vörös volt, utána már folyamatosan bámult egyikünk se mukkant meg. De esküszöm hogy nem kamu, és az ilyent nehéz beképzelni. A fiatalok ne szóljanak hozzá, mert azok csak értelmetlen hülyeségeket írnak. 30-40 év korosztály írhat akár pv-t üzenetben is.



2018. ápr. 25. 12:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Minden diák átesik ezen.... javaslom csapj rá bohócra, és ne gondolj ebbe bele túl sokat....

Pláne ne azt hogy szétqrd....

2018. ápr. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem akarja, hogy """"kúrd szét"""".
2018. ápr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Csak mert 40 éves nő vagyok, még nem értem a nőket kicsit sem... Neked kell megértened a jelekből, amikről oké, hogy írtál, de mégiscsak te láttad. A szempillarebegtetés az elég egyértelmű szokott lenni, valószínűleg tetszel neki (vagy játszik, sose lehet tudni), de a nagy korkülönbség bizonytalanságot, enyhe komplikációt is csempész a helyzetbe. Lehet, hogy önbizalmát akarja erősíteni veled, szóval vannak lehetőségek, az emberi psziché igencsak összetett. Sokat nem gondolnék bele, ha neked mélyebb elemzés kell, ismerd meg (ha hagyja, mert lehet, hogy ő annyit nem akar foglalkozni veled), ha nem, akkor nehogy már én adjak tanácsot ifjaknak, hogy hogyan szedjenek fel egy nőt, én sosem csináltam olyat. De ott vannak a jelek, kövesd őket, ha akarod, erről szól az emberi kommunikáció, hogy a jeleket értelmezel s te is jeleket adsz s lesz belőle valami.
2018. ápr. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

A 20év van közöttünk azt jelenti,hogy nem akar tőled semmit,nagy az a korkülönbség,ha esetleg nyomultál volna rá.Nemrég nálam is próbálkozott egy 14évvel fiatalabb,nem reagáltam le a dolgot,de az első ami eszembe jutott,hogy 14évvel vagyok idősebb és nem kezdenék fiatalokkal.Ráadásul az illető egyik közeli barátnőm unokaöccse és keresztfia.

37/N

2018. ápr. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Igazán tiszteletem az elöttem válaszoloknak. Én nem értem a kérdést, zagyvaság! Csak feltételezni, belemagyarázni tudok.
2018. ápr. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kit érdekel mit akar?? Az a lényeg te mit akarsz :D
2018. ápr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

“volt tanárnőm mondta. Xd Nem szokása ilyent mondani, meg nem is mondta.“


Ha bevettél valamit a kérdés kiírása előtt, kérlek áruld el a nevét és a pontos mennyiséget. Szeretnék én is ilyen ellazult, boldogan hülye lelkiállapotba eljutni, mint amilyen a tiéd.

2018. ápr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

Neked még nem nőtt be a fejed lágya. Az írásodból simán lejön, hogy azt sem tudod mit beszélsz, de azért próbálod úgy előadni mintha a tanárod lenne a fura. Szerintem dőlj le egy kicsit aludni, délután meg menj el a többi kölyökkel fagyizni, vagy moziba.

36N

2018. ápr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hm.... Először is nem szokásom bele magyarázni magamnak, másodszor is meg nem én kezdtem el, hanem ő. Az is tény, hogy ő jöt oda nem pedig én. Szóval nem kéne általánosítani, mert nem akarok töle semmit. Szóval ne ugasatok.
2018. ápr. 25. 13:15
 10/14 anonim ***** válasza:
Biztos nem a magyartanárod az, Mr. Helyesírás.
2018. ápr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!