Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy 14 eves fiu (akinek...

SLV kérdése:

Egy 14 eves fiu (akinek allitolag 2 szemelyisege van) ejjelente fogdosni szokta a hugait, es azt mondta nekem hogy a satan jelenik meg neki egy kutya formajaban es azt mondja neki ha nem tesz meg bizonyos dolgokat akkor megoli. Ilyenkor mi a teendo?

Figyelt kérdés

2017. febr. 6. 05:57
 1/6 anonim válasza:
22%
énis fogdosnám a húgaimat ha lennének :) és kitalálnék egy ehez hasonló szöveget :D
2017. febr. 6. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor csak kitalalta volna a ezt a szoveget hozza?
2017. febr. 6. 06:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Én vagyok az egyetlen, akinek először a Ferikés riport jutott eszébe? :D Mindegy. Szerintem vagy beszéljenek a szülők a gyerekkel, vagy vigyétek pszichológushoz, ilyen idiótaságot... De még az aki be is veszi ezt. Ördög, meg akkor montenbájk, igaz? Valószínűleg figyelemhiányos, és elég érdekes módon próbálja ezt pótolni.
2017. febr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Plusz még, aki skizofréniában szenved, nem fogja bevallani, hogy "bocsika, amúgy kettő személyiség él bennem".
2017. febr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy gyökér jellemtelen senki. Saját beteg agya termékét kivetíti egy, a kultúrköre álltal ledegradált, ám számára megfoghatatlan entitásra.


Nem Sátán szól hozzá hanem a saját, hazug kereszténységgel fertőzött agya.


Kezelésre szorul az alábbi sorrendben


1, beszélgetés, oktatás

2, verés,

3, kötél


De mihamarabb mert ebből tragédia is lehet.


Szegény kisláníok.

2017. febr. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. febr. 10. 05:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!