Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ezek után nem...

Szerintetek ezek után nem lesz olyan idegbeteg az ofőnk?

Figyelt kérdés

A ballagással összefüggésben nagyon idegbeteg volt, sokkal jobban, mint szokott, pedig az se piskóta.

És egyszer jobban felemelte a hangját, mint kellene egy lányra, és egy alapjáraton tök udvarias, normális srác elkezdett az ofővel torkaszakadtából üvölteni, hogy hogy merészel ordítani egy lánnyal (az ofő férfi). Rá is el kel kezdett akkor kiabálni, és akkor jött a síri csönd, mikor a srác: "Miért kélne félnem magától? Nincs semmilyen hatalma fölöttem, meg senki fölött. Ugyanakkora senki, mint itt mindannyian." Aztán elkezdtek vitázni. Hogy az ofő szerint neki igenis joga van ordítani, akivel akar. Amire az ellenérv az volt, hogy ha magasabb rendű lenne nálunk, akkor lenne, csakhogy nem az.

És hiteles volt, az a srác mindenkinek ugyanannyi tiszteletet ad. Merthogy az egyenlőség elkötelezett híve. Szóval őt nem érdekli, hogy ki fiatal, ki idős, ki férfi, ki nő, senkit nem tisztel jobban, mint a másikat.

Utána még próbált a sráccal üvölteni az ofő, de miután konkrétan kiröhögte, hogy felhagyhatna már a dominanciája és a hatalommániája folyamatos ránk erőltetésén, vörös fejjel, ajtót csapkodva kiment a teremből.


2018. máj. 6. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Tipikus frusztrált rosszindulatú tanár, nekem is sok ilyen volt a gimibe.


31F

2018. máj. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát ha eddig ilyen volt, akkor szerintem sokkal szigorúbb lesz. Részvétem.
2018. máj. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Irigyellek a srác miatt, és ez most nem irónia
2018. máj. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyébként miért kiabált a lánnyal?

Mert ha csak annyi az indok, hogy "Mert" akkor megértem.

2018. máj. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mert volt olyan pofátlan, hogy nem vett fel magassarkút úgy, hogy mindenki tudja róla, hogy nagyon komoly gondjai vannak a lábában az ízületekkel.
2018. máj. 8. 20:42
 6/6 A kérdező kommentje:

Húha, mennek nagyon keményen a csatározások. :D

A tanár úr elveszítette néhány nap alatt gyakorlatilag minden tekintélyét. Mert már nem fél tőle senki. Ami szerintem helyes. Az iskolarendszerünk félelemre épülő rendtartásra alapszik. Láthatólag, aki így tart rendet, előbb-utóbb elbukik.

2018. máj. 11. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!