Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek hogy legyen?...

Szerintetek hogy legyen? Lenne egy vizsgám kedden (eddig mind meglett), de elhunyt a gimis ofőnk (elég fiatalon), és neki köszönhetem, hogy itt vagyok ezen a szakon, és akkor lesz a temetése vidéken.

Figyelt kérdés
A szüleim azt akarják, hogy vizsgázni menjek, mert "csak a gimis ofőm" volt, nem szükséges elmenni.De nagyon szerettem, amikor felhívott az igazgatóhelyettes, hogy elhunyt akkor alig bírtam abbahagyni a sírást, kb.1,5 órán keresztül feküdtem az ágyamon, és sírtam, mire átjött a koliban a lány a szomszéd szobából, hogy mi baj van. És én, aki sohasem csináltam ilyet, kipanaszkodtam magam egy jóformán vadidegennek. És ez azonnali bukást jelent, ugye?

2017. jan. 21. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
miért nem veszed át a vizsgát máskorra?
2017. jan. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hagyd ki a vizsgát, de utána ha odaérsz menj el a temetésre. Ha nem érsz oda akkor külön, egy csokor virággal látogasd meg a sírját és emlékezz meg róla.
2017. jan. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Át lehet tenni a vizsgát más időpontra? Nem csak azért javaslom, hogy ha lehet, akkor ezt próbáld meg, de ha téged ez ennyire megviselt, akkor nem fogsz tudni összpontosítani rendesen a vizsgára, szóval ha teheted, akkor tedd át a vizsgát. Ha nem módosíthatsz időpontot, akkor meg próbáld összeszedni magad a vizsgára, és utána kimehetsz a sírhoz.
2017. jan. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Most tolhatnám a klisészöveget, hogy "ő is azt akarná, hogy vizsgázz", de tényleg az a helyzet, hogy vizsgáznod kell menni. A kegyeleted leróhatod önállóan is utólag, ha szükségét érzed.
2017. jan. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1. A tanárnőt keresve sem találtam meg.


2. A suli engem kért meg a gyászbeszédre,de lehet, hogy visszautasítom,mert már az írásnál sírok.



3. Jó lenne áttenni; nem azért, mert nem tudnám megcsinálni (másnap kibőgött szemekkel, remegve mentem szóbelizni egy olyan anyagból, aminek tisztán emlékeztem a gimis órájára, és 80% lett), tehát ez nem lenne probléma, csak a férje, meg a szülei miatt is fontos, mert külön bemutatott nekik.

2017. jan. 21. 20:28
 6/11 anonim ***** válasza:
Szedd össze minden erődet és szerintem menj el a gimis ofőd temetésére. Egy vizsga bármikor pótolható, de az nem, ha egy számodra nagyon fontos embert kísérnek az utolsó útjára. Megérdemli, hogy ott legyél a búcsúztatásán.
2017. jan. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
tedd át a vizsgát..
2017. jan. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Holnap megpróbálom megkeresni a tanárnőt.

2017. jan. 22. 12:07
 9/11 anonim ***** válasza:
de azt elég neptunon áttenni..
2017. jan. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hagyjuk a legendás Neptunt...
2017. jan. 22. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!