Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lehet esély arra hogy még meg...

Lehet esély arra hogy még meg van ez a kép szerintetek?

Figyelt kérdés

Még tablófotózáson készült,mikor az ofő odajött gyorsan megigazítani a ruhám és ha már ott volt csináltatott egy képet ahol így a vállamra rakja a kezét és tök jó lett. (Tudom már akkor kellett volna szólni hogy ez kell)

Pár nappal később szóltam neki,hogy megoldható-e,hogy azt is megkapjam és azt mondta,majd szól a fotósnak,hogy ne törölje ki,de mikor pénteken osztotta ki a képeket nem volt közte. Vajon elfelejtett szólni?

Sok mindent tett értem szóval megszerettem és szerencsések vagyunk mert 25 éves és elég szép is,plusz ez alapból egy jó emlék lenne bárkitől de így meg pláne ahogy ő kinéz. Azt nem is említve,hogy csak velem csinált ilyen képet. A nagy tanulásokban az utóbbi hónapokban teljesen ki ment a fejemből de most így hogy ma fellélegezhettem kicsit, egyből eszembe jutott és nagyon letört lettem tőle,hogy valszeg elveszett :/

Tudom,hogy bármikor lőhetek vele egy képet de én szégyenlős vagyok így kérni ilyeneket,meg az amúgy se lenne olyan,mert amaz eleve szép ruhában volt


2018. máj. 9. 21:22
 1/1 hellsing71 ***** válasza:
Keresd meg közvetlenül a fotóst. A digitális kamerák korában ritkán törölnek ki fotókat.
2018. máj. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!