Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az iskolában a "legjobb...

Az iskolában a "legjobb barátnőm" olyan (okk) al lóg, aki (ke) t én nem bírok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnő fogalom azért van idézőjelben, mert valójában nem vagyok legjobb barátnők, csak suliban vele jövök ki a legjobban.


A történet csak annyi, hogy van több lány is az osztályban, akikkel az én barátnőm jóban van, de én nem vagyok velük jóban. Zavar ez a nagy barátkozás, mert egyrészt tudom, hogy kölcsönösen, oda-vissza kibeszélik egymást, másrészt én ilyenkor félre vagyok dobva, mint egy már elhasznált zsebkendő. Mondok egy példát: Várunk órára, beszélgetünk a barátnőmmel, ekkor megjelenik a színen valamelyik lány, egyből feláll és elmegy tőlem, odamegy hozzá, én ekkor már nem kellek neki, viszont, akkor jó vagyok, mikor a nyavalygását kell hallgatnom, hogy miért nincs neki pasija.

Hab a tortán, hogy annak a fiúnak fogdossa a lány a fél iskola előtt a f-* szát, aki nekem tetszik. (persze, csak azután kezdte el ezt csinálni, miután megtudta, hogy nekem tetszik a srác) :)


Most őszintén, mi a fenét csináljak? Teljesen ki vagyok készülve, szabadulni akarok ebből az egész kétszínű, álságos közegből.


2018. máj. 11. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Olyan egyszerű: nem kell vele barátkozni, szóba állni.
2018. máj. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek a világraszóló tinédzserproblémák...
2018. máj. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De mással még ennyire sem jövök ki. Valamint, régebben, év eleje táján nem volt még ilyen gond, azóta változott csak meg így.
2018. máj. 11. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!