Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon nagy bajban vagyok, ma...

Nagyon nagy bajban vagyok, ma 4 fíú osztàlytársam elkezdett fogdosni tapogatni, teljesen ki vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tanároknak szoltam mindenki hazugnak nevezett négyen az én szavam ellen, esélyem se volt. Nincsenek barátaim, senkise aki megvédene es elmondani se merem senkinek, undorodom magamtol. Hogy oldjam meg?

2018. máj. 16. 20:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt a tökön rúgás sokat tud segíteni. Másrészt emiatt konkrétan fel is jelentheted őket. Szóval, ha tanárod, igazgató nem vesz komolyan, akkor mehetsz a rendőrségre, de ha megint próbálkoznának, akkor fenyegetőzhetsz is vele és ha nem állnak le, akkor ténylegesen is jelentsd fel őket. Illetve akár helyi médiához és egyéb módon a nyilvánosság felé is lehet fordulni.
2018. máj. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Paprikaspray
2018. máj. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
üvölteni kellett volna ahogy tudsz, csak felfigyeltek volna rád mások a suliban. Ha a suli nem akar az ügyben tenni semmit, ott a rendőrség vagy a nyilvánosság. Botrányt senki sem akar, nem igaz?
2018. máj. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is rendezz jelenetet, a legjobb ha pl elkezdesz kiabálni hogy vegye le rólad a kezét.

Undorító hogy az iskola így kezeli a szexuális zaklatást...

2018. máj. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
4%
Milyen tanácsokat adtok? Tökön rúgás? , paprikaspray? Az oké hogy önvédelem de ez még az ő szintűknél is alacsonyabb. Emberek ezek gyerekek! Az osztályonkban egy fiút tökön rúgtak mentőt kellett hívni hozzá here rákot kapott. Egy ilyen miatt elronthatod az egész életet! A paprikaspraytől meg is vakulhat! Kiábalj ha fogdosnak, pofozd fel őket de ne paprikaspray vagy tökön rúgás! Ezzel az tönkreteheted az életét! A paprikaspray mellesleg önvédelmi eszköz bűnözőkre és nem GYEREKEKRE!!!
2018. máj. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
29%

Tehát amíg nincs szemtanú és a tanár nem hisz a gyereknek, addig nyugodtan lehet csoportosan zaklatni őt, nehogy valamit csinálni merjen a szerencsétlen áldozat. Neked is remek ötleteid vannak.


Paprikaspray a legjobb, mert az olyan mint a lórúgás, és nem hal bele senki. De meggondolja hogy még egyszer ugyanazt meg merje csinálni. Plusz nem kell a szemére célozni, ha egy zárt teremben megfújja attól úgyis kidől mindenki, elég ha a ruháját éri és majd párolog.


(amúgy kamukérdés, ha kétségbe lenne esve akkor el sem mozdult volna a kérdés elől csak hogy választ kapjon a bajára. Itt a kérdező 1 viszontválaszt adott amiben csak tereli a témát, tehát nem valós a probléma, csak egy unatkozó gyerek fantáziál)

2018. máj. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
11%
15# vagyok *osztályunkban, *életüket, *vakulhatnak, *életüket elírtam
2018. máj. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
89%

#15 Ha a kis sátánok elég idősek ahhoz, hogy csoportosan zaklassanak egy szintén gyereket, akkor elég idősek ahhoz is, hogy megtanulják, hogy az ilyenért paprikaspray és tökönrúgás jár.

Igen, tudom, hogy még mindig ebben az országban élünk: [link]

de attól még Kérdező az áldozat, és nem túlzás azt tanácsolni neki, hogy védje meg magát, pláne, hogy segítséget is kért felnőttektől, akik sz@rtak rá.

Egyébként mit gondolsz, mi lenne a megfelelő megoldás? Kiállni a fiúk elé, és azt mondani, hogy "Állj! A nem nemet jelent?" és erre azok elszégyellik magukat, és elkullognak? Francokat.

Önvédelemkor mindent szabad, pláne ha erőfölényben vannak! Jó hogy nem azon kezd el gondolkodni az áldozat, hogy hova üssön, hogy lehetőleg ne legyen nagyon bibis a támadója...

2018. máj. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#16 na igen, egyszer volt szerencsém bemenni egy paprikaspray-el befújt terembe, új értelmet nyert a "taknyom nyálam összefolyik"
2018. máj. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Na hat ez erosen buzlik...
2018. máj. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!