Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért ilyen velem csak a...

Miért ilyen velem csak a tanár? SÜRGŐS bövebben lent.

Figyelt kérdés
Na.. A helyzet az,hogy a tanár ilyen suttyó,parasztkodik velem de mással nem.. Folyton beleköt valamibe mindig talál egy lyukat amit még nem tömt be... Osztálytársaim tök okés meg most is amikor ezt irom ideg a gyomromba.. "Félek" az ofő óráitól meg minden ilyesmi.. A másik tanár persze nem ilyen mint az ofő.. Miért csinálja ezt velem? Én nem bántottam semmi meg soha.. Akkor miért ilyen velem? De ha apumm bemegy akkor meg vágja a jóárcot meg a jópofit.. Bocsi a hibákért de annyira ideges vagyok egyszerüen remegek... Előre is köszi a választ!

2018. máj. 29. 07:13
 1/2 anonim ***** válasza:
38%
Ez a magyartanár lesz, gondolom.
2018. máj. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kispotzak ***** válasza:
100%

Ennél konkrétabban kellene leírnod, hogy mi a probléma (mi történik, miket csinál, mit mond, mibe köt bele, te hogy szoktál reagálni, a magatartásoddal van-e baja, vagy a tudásoddal, a szorgalmaddal stb). Így sajnos nem nagyon fogsz érdemi segítséget kapni, hiszen ahhoz, hogy normális tanácsot adhasson valaki, ahhoz ismernie kéne legalább egy kicsit a helyzetet.


(De azért egy apróság: szüleiddel próbálj beszélni erről, mondd el, mi történik, hátha közösen rájöttök, hogy te vagy-e túlérzékeny, vagy valóban kipécézett a tanár, és vajon miért. Még egy: ha van jó barátod/barátnőd az osztályban, beszélj vele erről, kérdezd meg, ő kívülről hogyan látja ezeket a szitukat.)

2018. máj. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!