Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit mondjak a Tanárnak?

Mit mondjak a Tanárnak?

Figyelt kérdés
Matek órán felmérőt irtunk. Egy osztálytársam kérdezte tőlem a helyes választ én párat meg is adtam de utána többet nem mondtam meg. El mondtam az osztályfőnöknek és a matektanának. Az osztályfőnök azt mondata hogy a matek tanár be is 1 eselhet azért mert megmondtam a helyes választ. A matektanárnak nem mondtam meg hogy megadtam pár választ. Mit mondjak holnap a tanárnak?

2018. máj. 30. 18:10
 1/7 anonim válasza:
73%
Miért akarod elmondani a tanárnak?
2018. máj. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
miért mondtad el az ofőnek egyáltalán?
2018. máj. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fúj mekkora csicska vagy. Biztos szeretnek az emberek.
2018. máj. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért mondtad el a tanároknak?? Teljesen felesleges volt. Vagy ne mond meg a jó megoldást, vagy ha igen, ne köpd be a dolgot. Azt írtad először elmondtad a matektanárnak is. Most akkor elmondtad vagy nem? Egyébként ha nem telejesen rosszindulatú, ilyenért ugyse ad egyest
2018. máj. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

reélem téged is egbüntet a tanűr. mond csak el neki nyugodtan kapjatok egyest mnd2-n.

ha nem akarsz segiteni ne segíts.. de ne árulkodj.

2018. máj. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor minek segítettél, ha utána mind2otoket bemártottad?
2018. jún. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen embereket nem értem :) Az osztálytársad ereménye semmilyen szinten sem befolyásol téged.


Maximum, akkor érdemes elmondani a tanárnak a helyzetet ha látja, hogy beszéltek és azt hiszi, hogy te puskázol...


Mért csináltad? Ezek után meg is érdemelnéd az az egyest, de valószínűleg nem fogod megkapni.

2018. jún. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!