Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mint mondjak a tanárnak,...

Mint mondjak a tanárnak, amikor átadom a kenőpénzt? Mikor és hogy adjam oda?

Figyelt kérdés

Nos hát meghúztak matekból.Tényleg nem csináltam egész évben semmit,de derogálna évet ismételni.Így úgy döntöttem,hogy megpróbálom kicsit meglágyítani a tanár úr arany szívét egy kis pénzügyi csekélységgel.Soha nem csináltam még ilyet,szóval nem tudom,hogy hogyan adjam oda,illetve hogyan hozzam fel neki.Előre fizessek a szolgáltatásaiért?Mit mondjak?Csomagoljam be vagy csak nyomjam a kezébe?

Tippek?Tapasztalatok?Esetleg sztorik?:)



2013. aug. 23. 15:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hányadikos vagy? Vedd meg az ötösöm lesz matematikából című könyvet, és rejtsd bele a 20 000 forintost.:D Amúgy elég gáz, hogy ilyennel szeretnél próbálkozni.
2013. aug. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy mellékes kérdés:

Egyáltalán hallottál valaha valakiről is, akinek ez bejött?

2013. aug. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha van gerinc a tanárban, nem fogadja el. Mellesleg, ha lelkiismeretesen felkészülsz, és látja, hogy igyekszel, nem fog megbuktatni.
2013. aug. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

12.-be mennék,ha sikerülne.Igazat megvallva nem csak matekból sikerült a bukás,hanem töriből meg németből is.Kicsit sok lett volna nyárra,akkor egész nap otthon kellett volna ülnöm,és se bulizni sehova nem mehettem volna el...

Ha nem jön össze,abbahagyom az iskolát,oszt kész...

2013. aug. 23. 16:17
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ez igazi kérdés. Nem hiszem el, hogy itt tart ma az ifjúság. :(((
2013. aug. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Bárcsak ne lenne igaz...
2013. aug. 23. 16:27
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi ésszel tényleg nincs értelme a sulinak, ha a nyelved tudod, akkor talán kimehetsz Angliába szemetet szedni.
2013. aug. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Tényleg felelőtlen és taknyos,gyerekes vagyok,de nem hülye.Angolból már van középfokú nyelvvizsgám,amit azt mutatja,hogy nem az ésszel van itt a baj,hanem a természetemmel és a neveletlenségemmel.Csak az a baj,hogy azért,mert ilyen agyalágyult vagyok,nem kapok pénz.

Asszem idén nyáron rontottam el az életem...

2013. aug. 23. 16:35
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az angol nyelvtanuláshoz pont nem kell ész, de oké, elhiszem, amit írsz.

Mindenesetre akár hülye vagy, akár nem, a lefizetés nem túl okos dolog, azzal csak rontasz az egyébként sem túl rózsás helyzeteden. Ahogyan azzal is, ha abbahagyod a sulit. Ismételj egy évet (még senki nem halt bele), tanuld meg, amit idén nem sikerült, érettségizz le, és nem lesz semmi probléma.

2013. aug. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mikor lesz a vizsga?

Jövő héten?

Az a baj, hogyha oda akarod adni neki a kenőpénzt, akkor egyből tudni fogja a tanár hogy nem készültél.

És akkor nagyon rossz lesz neked. Inkább még készülj, amennyit bírsz és hátha ki bírsz nyögni egy kettest

2013. aug. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!