Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Suliba van egy lany, nem...

Suliba van egy lany, nem birom mar elviselni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Évfolyamtársak vagyunk,o az évfolyam sooooot suli seggkiralynoje. Tehát mindenki csak a feneket nezi meg,mindenki így tudja beazonosítani hogy Jajj az a csunya jo seggu?

Mert az arca nagyon csunya,pattanásos a szaja is csunya. Tehát tenyleg az.

Magamrol nem gondolom azt hohy csunya vagyok mert viszonylag sosincs pattanasom,szep formájú a szám,szep

A szemem szine,szemoldokom formaja(o rajzolja) de valahogy mégis azt veszem eszre hohy többre tartják azt hohy valakinek brutal segge van..Miért?Meg mitől lehet tenyleg olyan segge,hogy mindenki akarata ellenere is vegignezi?



2018. jún. 4. 23:09
 1/6 anonim válasza:
100%
Ezzel a valasszal elismerted amit irtam, koszonom, tehat helyes a diagnozis
2018. jún. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyébként tényleg irigység.
2018. jún. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak irigy vagy, mert a "szép" fejeddel nem tudod őket megfogni. :) És még ha csúnya is, egy pasi hamarabb veszi észre szexuálisan a jó feneket, mint azt, hogy neked nem pattanásos az arcod.
2018. jún. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak az irigység beszél belőled mert te "szebb" vagy és jobban megérdemelnéd. :D csak mint látod nem így működik a dolog. Kevésbé legyél felszínes szerintem. Próbálj meg jobb arc lenni és akkor hátha jobban észrevesznek. Nem is értem ezt a kérdést...
2018. jún. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Jo csaj lehet
2018. jún. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
húzzatok szoknyát aztán kuss legyen
2018. jún. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!