Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elmenjek másik suliba vagy...

Elmenjek másik suliba vagy ne? (A többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul érzem magam az osztályomban, nem cikiznek, nem utalnak ki csak egyszerűen úgy érzem nem tudok ezek az emberek közt önmagam lenni. Emellett nagyon rossz tanárainak is vannak és az osztály tényleg borzalmas, nagyon sokan érzik magukat benne rosszul (és légyszi ne írjatok azt hogy azokkal porbaljak barátkozni akik ugyanolyan rosszul érzik magukat mint én, mert ismerem őket és nem tudok velük jóba lenni, már porbalkoztam). Tudom hogy részben velem van a gond, de félek lépni és új osztályba menni, mert a barátnőm szerint hülyeség, mert mivan ha ott meg rosszabb lesz, mert mi legalább itt vagyunk egymásnak. Az igaz hogy mi itt vagyunk egymasnak, de ő be van illeszkedve az osztályba és alig van velem,mert ő legalább beszélget masokkal én viszont rosszul érzem itt magam. Szerintetek mit csináljak? Elmenjek vagy maradjak?

16/L (4eve járok ebbe az osztályba)



2018. márc. 6. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Elmehetsz másik suliba,de nincs rá garancia,hogy ott bármivel is jobban fogod magad érezni.

A mostani sulidban legalább ismernek és akár hogy is de tartozol már egy közösségbe.Ha új suliba mész,ott már meglesznek a kialakult klikkek ahová neked a kívülállóként nehéz lesz beilleszkedned.


"mert mivan ha ott meg rosszabb lesz"

A fenti okfejtésemből következően ez könnyen előfordulhat,ha nem fogadnak be és elkezdenek kiutálni.


Én azt tanácsolom inkább maradj ott ahol vagy,majd ha továbbtanulszott tiszta lappal indíthatsz olyanok között akik hozzád hasonlóak.

2018. márc. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mintha csak magamat olvastam volna, úgy 2 évvel ezelötről. Ráadásul engem egyik évben csesztettek is elég durván. Ott akartam hagyni mindent. Nem 1x nem 2x. Viszont volt 1 álmom. A szalagavatón táncolni. Azóta eltelt 2 év. Eléggé megváltoztam, akik annó csesztettek majdhogynem már bírnak. Megvolt már az avató is. 2 évvel ezelőtt sírtam, hogy lehetne már ballagás. Most meg szinte azért sírok, mert kevesebb mint 2 hónap.. A viszonyok nálunk nagyon megváltoztak. Mondjuk van 1 nagyon bunkó osztálytársam. Őt mindenki utálja. Ő pl soha nem fog megváltozni, viszont a többi szál még javulhat. Mondom engem utáltak a legjobban most meg már közel se utálnak. Csak merd kinyitni a szád. 18/L
2018. márc. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit, hogy ha elmész más suliba ott az egész osztály össze van szokva, és ha ide nem sikerült beilleszkedj, ott lehet 1000x nehezebb lesz. Örülj neki, hogy legalább nem csesztetnek.
2018. márc. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is ezen gondolkodom... hasonló helyzet :(

15/L

2018. márc. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!