Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Semmilyen esetben nem fogható...

Semmilyen esetben nem fogható vissza a bizonyítvány?

Figyelt kérdés

Lesz a bankett. Ijesztgettek, hogy aki sokat iszik, nem kap bizonyítványt.

Elnézve magamat, ez be fog következni.

Semmilyen, de semmilyen esetben nem fogható vissza a bizonyítvány?

Az ivás csak egy. De ha valaki mondjuk pofázik az oszinak?


2018. jún. 19. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Kis naiv. Megkapod a bizonyítványt ugyanúgy, csak próbál riogatni valaki téged.

De azért a sok ivás, meg a tanároknak feleselés ellenjavallt.

2018. jún. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Hogy lenne már visszafogható? Azért így nagykorú szavazati joggal rendelkező állampolgárként lehetne annyi jogismereted, hogy az életben minden hivatalos ügy jogszabályokon alapszik, és azt nem gondolhatod, hogy van olyan jogszabály, ami a tanárnak diák által történő beszólást a saját tulajdonú bizonyítványának az elkobzásával büntet?

De nemigen értem, mért kell a banketten ingerelni az osztályfőnököt. Nincs jobb dolgod?

2018. jún. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Annyi hely van, ahol be lehet bäszni, neked pont a banketten kell?
2018. jún. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%
Kérdező! A bankett egy életre szóló élmény, muszáj beb*@sznod még azon is? Legalább ezen az egy alkalmon ne, te idióta gyökér! Ha beb*@szol, az ofő rászarik a bizonyítványodra, és ledugja a torkodon, te részeges hülyegyerek! Kapj már az eszedhez!
2018. jún. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
Lehet, hogy nem vagy a legjobb tanuló, de tudom, hogy van annyi eszed, hogy ne cseszd el az életed a sok piálással. Kérlek szépen kérdező, legyél aranyos, és ne igyál.
2018. jún. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem foghatja vissza, nincs erre semmilyen hivatalos indok. Nálam abba kötöttek bele, hogy szóbelin nem ünneplőben voltam, szépen megmondtam, hogy tudomáson szerint semmi hivatalos indok nincs rá, hogy emiatt ne felelhessek, lefeleltem, meglett.
2018. jún. 20. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#4

Lol.


Nem tartják vissza, de tényleg ne az legyen már az elsődleges banketten, hogy bebsszál.

2018. jún. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!