Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Efebofílként mennyire ajánlato...

Efebofílként mennyire ajánlatos/nem ajánlatos középiskolai tanárnak lennem?

Figyelt kérdés
Akár tesi tanárnak (nyilván itt durvább lenne a helyzet), de úgy általában is.
2018. jún. 23. 17:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire tudod kontrollálni magad, ha egy ujjal nem nyúlsz egyik diákhoz sem és egy perverznek mondható beszólás sem hagyná el a szád akkor nem lenne benne kivetnivaló.
2018. jún. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon nem ajánlatos.
2018. jún. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%

Te is tudod hogy nem véletlenül akarsz az lenni!!!

Ez olyan mintha egy pedofil alsótagozatos tanár lenne. Nekrofil boncmester. Soroljam még?? Inkább pszichológushoz menj mert beteg az agyad.

2018. jún. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%

Inkább idősek otthonába menj dolgozni, ott nem leszel kísértésnek kitéve.

Visszakérdezek: nem tudsz uralkodni a vágyaidon, hülyeséget csinálsz, elveszíted az állásodat, netán börtönbe is csuknak. Ezt akarod?

2018. jún. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ez hülyeség, nem ez a dolog az indíttatása.

Hanem az, hogy tanárként lenne nyári szünetem, és szeretnék tanítani. Egyetemen szeretnék legjobban oktatni és ott ugye nyilván nem nagyon merül fel ennek a jelentősége. Csak egyetemen kicsit nehezebb oktatóvá válni, így a középiskola lenne a könnyebbik lehetőség.

Másrészt imádtam középiskolásnak lenni, és ez is motiválna a munkámban, hogy valamilyen szinten ismét az életem része lenne a dolog.

2018. jún. 23. 18:05
 6/15 anonim ***** válasza:
46%

Teljesen mindegy, mennyire vágysz a nyári szünetre. Ha ráizgulsz a 15 éves csajszikra, akkor minimum kirúgnak a munkahelyedről, de úgy tudom - hiába lehet 14 év felettiekkel legálisan szexelni - tanár és kiskorú diák viszonyában ez büntetőjogi kategória.

Menj tanárnak, ha bajt akarsz magadnak!

2018. jún. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
16%
Ez mi a fszt jelent mégis? Úgy látom, ezt a szót csak ezen az oldalon használják.
2018. jún. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hát kb az egész világ efebofil. Minden modell meg szexszimbólum csaj max 20 éves, utána már csak arról szólnak a hírek, hogy ahhoz képest, hogy már nem 20, egész jól néz ki.
2018. jún. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
7#😂 én is beírtam gogglebe mert nem tudtam mit jelent és nekem is csak a gyakoris kérdéseket hozta fel.
2018. jún. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
Hát ezzel pont középiskolába ne menj, inkább általánosba. Ott gondolom nem jelentenél veszélyt.
2018. jún. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!