Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Efebofílként mennyire ajánlato...

Efebofílként mennyire ajánlatos/nem ajánlatos középiskolai tanárnak lennem?

Figyelt kérdés
Akár tesi tanárnak (nyilván itt durvább lenne a helyzet), de úgy általában is.
2018. jún. 23. 17:31
1 2
 11/15 anonim válasza:
Attól is függ, hogy hány éves vagy. Ha most kezdted az egyetemet, akkor természetes, hogy veled egyidős, vagy kicsit fiatalabb lányok tetszenek. Ha ötven vagy, akkor nagyobb a gond. :) Ha nem titok, mennyi vagy? És az ephebophiliát te állapítottad meg, vagy a pszichológusod?
2018. jún. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

20 vagyok, másodéves vagyok egyetemen. Én állapítottam meg, és hát elég sokat gondolkodtam rajta. Elemezgettem a "tüneteimet", 90%-ban kimondom, hogy az vagyok.

A 20 feletti lányok egyszerüen 10-ből 8-szor lázba sem hoznak, ha lázba hoznak akkor is csak azért, mert tinisebb kinézetük van.

Milfektől pedig konkrétan undorodom, akármilyen jól néznek ki.


15-től 18 közötti lányokra mondom azt nyugodt szívvel, hogy igen bejönnek, és el tudok velük képzelni kapcsolatot is, és hát "azt" is. De közülük is csak a NEM agyonsminkelt, egyszerűbb, átlagosabb, aranyosabb kinézetüek.

2018. jún. 24. 22:27
 13/15 anonim válasza:
34%
Szerintem nyugodtan menjél pedagógusnak, nagy valószínűséggel nincs semmi problémád. Az egy férfi számára természetes, hogy vele egyidős, vagy fiatalabb lányokat nézeget elsősorban. Sok gimis lánynak már a felsőoktatásban tanul a barátja, viszont fordított helyzet (egyetemista lány középsulis baráttal) nem jellemző. Ahogy korosodsz, majd úgy látod meg az érettebb nők értékeit is :)
2018. jún. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Én iskolaorvosnak mennék így. Minden nap orgazmus.
2018. jún. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Végül hogyan alakult? Be fogod fejezni a tanárit?


Ha még aktuális lehet a kérdés, én semmi képpen nem mennék, mindig ott lesz a kísértés egy-egy szituációban, nincs az az ember, aki idővel ne kapna egy-egy alkalmon. :(

2020. okt. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!