Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit gondolnátok egy ilyen...

Ti mit gondolnátok egy ilyen esetben rólam?

Figyelt kérdés

A helyezet a kovetkezo : iden erettsegiztem es hat valamelyik nap osszefuttam az egyik tanarommal a varosban. Nem is lett volna baj csak hat nem ismertem fel csak neztem őt és ő is nezett engem.A tanarral mindig is jol kijottem suliba szoval elegge kínos így utolag hogy nem koszontem neki mert nem ismertem fel. Lehet azt gondolja hogy "leerettsegizett es mar nem is koszon"? Mar csak akkor kapcsoltam hogy ő volt az amikor mar keso volt es nem volt lehetosegem koszonni😅 es pedig neztem is 😶


Bunkonak tart? Remelem nem mert mindketten kedveltuk egymast😅


2018. jún. 28. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szard le
2018. jún. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ja ez jó..


ezt a sportot dobogós helyen nyerném ha lenne belőle v..


csak nem haragszik

2018. jún. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Komoly problémák lehetnek a memóriáddal, ha pár hete érettségiztél, és máris elfelejtetted a tanáraidat. :D
2018. jún. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele!


Én kolleganőmet néztem meg jól az utcán, magamban még meg is állapítottam, hogy jéé, mennyire hasonlít a Gizire! aztán elmentem mellette, mint aki jól végezte dolgát :)


Van ilyen ;)

2018. jún. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!