Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti ilyen esetben mit gondolnát...

Ti ilyen esetben mit gondolnátok, bunkóság volt a részéről, vagy én reagálom túl? Tegyem szóvá neki, ha legközelebb találkozunk?

Figyelt kérdés

Voltam külföldön, és egyik kollégámnak hoztam egy kis ajándékot, szuvenirt (megjegyzem, nem épp a legócskább, hanem eléggé minőségi és mutatós termék). A munkahelyen adtam neki oda. Néhány nappal később láttam, hogy a kis csomag még mindig ott van, az egyik kis helységben egy polcon félretéve (nem irodai munkahely, nincsenek asztalaink meg ilyesmi).

Amikor ezt megláttam, nekem nagyon rosszul esett, hogy csak ennyibe nézte, hogy aztán félrerakta és kész, haza se vitte. Ti mit gondolnátok ilyen helyzetben? Hogy valójában leszarta az én gesztusomat, és kb. ennyit jelent az ismeretségünk? Vagy lehet hogy csak ott felejtette? Hozzáteszem, ez 2 napja volt, és azóta nem dolgozott itt, nincs itt tminden nap. Amikor odaadtam neki, ugy tűnt, hogy őszintén örült neki!

Ti szóvá tennétek ezt neki, hogy rosszul esett? Vagy hagyjam a francba? Mit tennétek ilyen szituban?


2015. dec. 13. 00:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha az átadásnál őszintén örült, megnézte, tetszett neki akkor fölöslegesen gondolod túl a dolgot. Lerakta, sietett haza, vagy a gyerekért az oviba, ott maradt.


Ha egy hónap múlva is bontatlanul áll a polcon akkor jogos a sértődöttség.

2015. dec. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, lehet hogy igazad van...ha rögtön szóvá tenném neki, akkor valószinűleg én néznék ki hisztis ribinek. Majd fogom figyelni, hogy meddig áll ott félretéve. Egyébként tényleg örült, amikor átadtam neki, őszintének tűnt és kellemesen meglepődöttnek...szoval remélem, hogy nem szándékosan nem törődött vele.
2015. dec. 13. 00:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem vitte haza mert nem akart otthon magyaràzkodni
2015. dec. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha azóta nem volt bent, biztos csak véletlen hagyta ott.

Ha legközelebb sem viszi el, akkor lehetsz megsértődve.

2015. dec. 13. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"fogom figyelni, hogy meddig áll ott félretéve"

Figyeld. Közben hergeld magad, dühöngj, aztán tedd tönkre ezt a kollegális laza haverságot a sértődött kirohanásoddal, mert ha te úgy gondolod, hogy csakis otthon tarhatja a kolléga az ajándékodat, akkor az úgy legyen, elvégre minden tárgy felett az rendelkezik aki adja, nem pedig az, aki kapta... a legrosszab típusú házisárkány vagy, mutasd ezt ki mielőbb a srácnak.

2015. dec. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én mondjuk ettől tudok agyvérzést kapni. Ha valakinek ilyen "elvárásai" vannak, akkor az inkább hagyjon engem a p..csába és ne adjon ajándékot.
2015. dec. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!