Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan legyek szimpatikus a...

Hogyan legyek szimpatikus a vizsgabiztosnak? 17/F (vezetés)

Figyelt kérdés
Azt mondta az oktatóm, hogy nagyon fontos, ha át akarok menni elsőre a forgalmi vizsgán, hogy legyek szimpatikus a vizsgabiztosnak. Nem vagyok nagyképű, de határozottan és biztonságosan vezetek, néha talán túl magabiztosan, amit lehet nem kéne. Ez hibapont lehet nála? Ezen kívül adjak valami “ kedveskedőt” a v.biztosnak? (Volt aki vitt sütit a vizsgára, de megbuktatták 1 index miatt.)

2018. júl. 31. 01:31
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Süti helyett szimpatikusabb leszel neki, ha egy húszassal kedveskedsz, különben számíthatsz rá, hogy meg fog szívatni a legapróbb dolog miatt is.
2018. júl. 31. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Nekem szinte az osszes ismerosom adott penzt.. amugy az oktato es a vizsgabiztos ismerik egymast nem veletlenul mondta lehet enyhe celzas, es ha penzt adsz abbol vesz maganak sutit 😃
2018. júl. 31. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az oktatóm azt mondta, ezen a településen nme számít, ha adsz pénzt. (Dirket nem mondok neveket)
2018. júl. 31. 02:55
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezesetben mi a teendő?
2018. júl. 31. 03:01
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

#2 milyen telepules?

En a pesti szokasokat tudom :D

Akkor lehet eleg a suti is vagy jooo kolbasza xd

2018. júl. 31. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A szimpátia nem fogja helyettesíteni az irányjelző használatának mellőzését.

Lehet, csak annyit értett oktatód a kijelentésén, hogy ne akarjad megymagyarázni a vizsgabiztosnak, miért te tudod jobban, mit kell csinálni?

2018. júl. 31. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szemkontaktus, mosoly, határozott kézfogás, ha észreveszed, hogy hibáztál valamit, akkor nem szívod a fogad, hanem kijavítod/mész tovább, nem a trécseléssel vagy elfoglalva a volán mögött (ha kérdeznek, válaszolsz, de az ő párbeszédjükbe nagyon nem kell beleszólnod).


Nagyjából szerintem inkább erre gondolt.

2018. júl. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat!
2018. júl. 31. 10:41
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem adtam pénzt, elsőre átmentem :) Ne adj, inkább öltözz szépen(hosszúnadrág, póló).


Ha látja, hogy magabiztosan kezeled az autót, felveszed a forgalom ritmusát, és nem csinálsz valami orbitális faxságot, akkor át fog engedni, nyugi :))


17f, Budapest

2018. aug. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 veterán vas ***** válasza:
100%

Nem lenne egyszerűbb megkérdezni az oktatót, mit ért "szimpatikus" alatt?

Ha megjelenést, viselkedési stílust, akkor megfogadod és úgy teszel.

Viszont ha pénzre gondolt, akkor elküldöd a ..... és kérsz egy kevésbé korrupt vizsgabiztost.

2018. aug. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!