Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek tartsam vele a...

Szerintetek tartsam vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Most szereztem jogosítványt, pár napja lett meg a forgalmi. Az oktatómat viszont nagyon megkedveltem és ő is mondta, hogy hiányozni fogok neki. Nem tudom, felvegyem-e vele a kapcsolatot. Biztos sok tanuló megfordult már nála,nem tudom, másnál milyen volt, vagy hogy egyáltalán tényleg kíváncsi-e ránk, miután levizsgáztunk. Beszámoljak majd esetleg az első vezetésemről? Nem tudom, mennyire örülne, ha majd két hét múlva, amikor megjön a jogsi, csak úgy ráírnék, hogy milyen voltam nélküle.

2018. márc. 4. 11:51
 1/2 anonim válasza:
XD
2018. márc. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Nagyon aranyos ötlet. Kezdetnek mondjuk jelöld be facebookon aztán lehet először ő ír rád, hogy milyen egyedül vezetni :D
2018. márc. 28. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!