Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanár/igazgató helyettes...

A tanár/igazgató helyettes bele szólhat abba, hogy iskolát akarok váltani?

Figyelt kérdés
Nekünk az iskolában alapból adott volt az a lehetőség, hogy átmenjünk a 8 osztályos gimnáziumba és én át is mentem, viszont az igazgató helyettes ideges lett és nem akarta hogy elmenjek.Már 2 éve a gimnáziumba járok viszont amikor behívott az egyik volt osztálytársnőm az osztályunkba akkor meglátott az igazgató helyettes és elkezdett veszekedni hogy " Jobb már az "elit" ikolátokban?,, én természetesen csak csendben maradtam és aztán megkérdeztem hogy: minek jöttél? Én még mondtam hogy csak az osztálytársnőmet várom. Aztán elment (szerencsére). A kérdésem viszont az hogy egyáltalán neki van-e joga beleszólni? Van joga rám erőltetni azt, hogy maradjak? Amúgy igen próbálta rám erőltetni hogy maradjak de nem hagytam.

2018. szept. 6. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nincs joga.
2018. szept. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Amúgy amikor megkérdezte, jobb-e az elit iskola, én rávágtam volna, hogy igen :D
2018. szept. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, az iskola alap esetben minden egyes diák után kap támogatást. Ez esetben neki te egy pénzeszsák vagy, ki egy másik iskolába ment tejelni.


Ne aggódj, én gimiből gimibe váltottam, ne akard megtudni, hogy a NYUGDÍJBA menő igazgató hogy viselkedett velem amikor megtudta, hogy elmegyek...

2018. szept. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem a tanár bunkozott emiatt anno.... Mostmar értem miért....
2018. szept. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Jogod van iskolát váltani, ő meg nem szólhat bele, nem akadályozhatja meg.

De megjegyzéseket szoktak tenni a tanárok, az osztályfőnök és az igazgató is. Én hetedikben mentem át egy gimnáziumba az általános iskolából és az osztályfőnök nem értette, hogy miért megyünk el (volt mér 2 ember rajtam kívül, aki elment), a vezetőségnél is megkérdezték, hogy miért döntöttünk úgy, hogy elmegyünk. Mindig magyarázkodnom kellett, annyira utáltam.

2018. szept. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Engem is kérdezgettek hogy miért megyek el. Én is nagyon utáltam.
2018. szept. 8. 12:50
 7/7 anonim ***** válasza:
kiégett tanárokkal nem érdemes foglalkozni, megvárja a két órát, aztán kilép az iskolából, aztán fut piálni, estig józanodik, utána meg sír rí, hogy mennyi munkája van
2018. szept. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!